У "Міс України-2021" Олександри Яремчук виникли проблеми в отриманні американської візи. Дівчина має бути в Пуерто-Ріко вже 19 листопада, однак вона досі не проходила співбесіди.

Цікаво Олександра Яремчук може не потрапити до США: хто погодився поїхати на "Міс Світу" замість неї

Для того, щоб приїхати до Пуерто-Ріко, треба мати американську візу. Адже Пуерто-Ріко залежить від США, хоч і має систему самоврядування.

Національний комітет конкурсу надіслав до посольства листа з проханням пришвидшити процес отримання візи. Комітет додав, що зі свого боку гарантуватиме дотримання Олександрою Яремчук всіх вимог законодавства Сполучених Штатів.

Був поданий весь необхідний пакет документів, включаючи офіційне запрошення від організації Miss World Limited. Оскільки міжнародний конкурс Miss World 2021 стартує 21.11.2021, ми потребуємо запису на термінову співбесіду. На жаль, нам досі не призначили дату та час її проходження,
– мовиться у зверненні.


"Міс Україна-2021" Олександра Яремчук / Фото з інстаграму конкурсу

Що буде, коли Яремчук таки не отримає візу

Якщо Олександра Яремчук не зможе отримати американську візу, замість неї на конкурс "Міс Світ-2021" полетить "Міс Україна International" Ольга Шамрай.


"Міс Україна International" Ольга Шамрай / Фото з інстаграму конкурсу

Згідно з правилами конкурсу, до Пуерто-Ріко могла вирушити Віцеміс Луїза Філатова. Однак вона так само не має американської візи.

Участь України у конкурсі краси не вперше на межі зриву

  • "Міс Україна Всесвіт-2020" Єлизавета Ястремська також могла не потрапити до США на конкурс "Міс Всесвіт". Вона не могла отримати візу.
  • Візові офіцери нібито сумнівалися через те, що сестра Єлизавети вийшла заміж за громадянина США і проживає з ним зараз в Маямі, де проходив конкурс. Також їх бентежило, що учасниці "Міс Всесвіт" повинні бути незаміжні й без дітей.
  • Все ж публічний розголос допоміг Ястремській отримати дозвіл на в'їзд до Штатів. До того ж їй спростили процедуру запису на другу співбесіду.
  • З такою самою проблемою стикнулась переможниця "Міс України" Анастасія Субота. Вона мала труднощі із в'їздом у США. Дівчині відмовили у наданні візи через те, що її мати живе у Штатах.