Єлизавета Ястремська – переможниця конкурсу "Міс Україна-2020" – може не потрапити до США через відсутність візи, яку поки що їй не хочуть надавати. Про це повідомили на сторінці конкурсу у фейсбуці.

Дивіться також Скільки Тіна Кароль платить за один навчальний рік сина у Великобританії

Чи потрапить "Міс Україна" на "Міс Всесвіт"

Головний міжнародний конкурс краси повинен відбутися в Маямі 16 травня. Оскільки "Міс Україні" Єлизаветі Ястремській не дають візу, вона звернулась із проханням посприяти тому, щоб все-таки отримати дозвіл на в'їзд до США. Зокрема, президентка "Міс Україна-Всесвіт" Анна Філімонова написала до Тимчасової повіреної у справах США Крістіни Квін.

Наша "Міс Україна Всесвіт-2020" Єлизавета Ястремська повинна взяти участь у міжнародному конкурсі "Міс Всесвіт-2020", проведення якого було відкладено через пандемію на 16 травня 2021, який відбудеться у Маямі, США та підготовка до якого стартує 6 травня,
– повідомила Філімонова.

Президентка зазначила, що візові офіцери сумніваються щодо рішення через несприятливий збіг обставин. Рідна сестра Єлизавети вийшла заміж за громадянина США і проживає з ним зараз саме в Маямі. Також їх збентежило, що учасниці "Міс Всесвіт" повинні бути незаміжні й без дітей.

Зазначимо, що й минулого року переможниця "Міс України" мала труднощі із в'їздом у США. Анастасії Суботі відмовили у наданні візи через те, що її мати живе у Штатах.

Що відомо про "Міс Україну"

  • Єлизавета Ястремська – киянка, закінчила Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана за спеціальністю "Управління персоналом і маркетинг".
  • Серед хобі дівчини був візаж, також вона закінчила школу телеведучих. Єлизавета працювала моделлю і прикрасила обкладинки видань L'Officiel, "Наталі", "Ліза".
  • Єлизавета Ястремська у 2019 році вже брала участь у конкурсі й стала "І Віце-Міс Україна-Всесвіт". А 2020 року здобула перемогу.
  • Дівчина прекрасно зарекомендувала себе протягом 2020 року. Вона перемогла на міжнародному конкурсі The Queen of Eurasia 2019, заснувала власний бренд вечірніх суконь і купальних костюмів Elza.
  • Ястремська активно розвиває себе, як духовно, так і фізично, вона поєднує інтенсивні тренування у спортзалі з медитативними практиками.