Психолог і учасник "Холостячки-2" Роман Свечкоренко розповів про весілля в інстаграм-сторіз. Він відповів на найбільш популярні запитання прихильників.

Дивіться також Таємне весілля Дорофєєвої й пишні святкування у ЛГБТ-пар: усі зіркові весілля цього літа

Яким було весілля Свечкоренка й Чернецької

Святкування пройшло у Житомирській області. Привітати молодят приїхало 65 гостей.

Загалом було 65 гостей, хоча мало бути 75. Більшість з тих, хто не зміг приїхати, – військові. Через графік, що постійно змінюється, та обставини, в них не вийшло,
– поділився Роман.


Роман Свечкоренко про весілля / Фото з інстаграм-сторіз

За словами Свечкоренка, на весілля пара витратила більше як мільйон гривень, та точної суми вони не підраховували. У нього також поцікавилися, чи "окупилося" весілля.

"Ні, але ми від самого початку розуміли, що так буде. Багато вклали сил, грошей і часу у кожну деталь, але найголовніше, ми робили весілля для себе, щоб через деякий час подивитися і кайфувати".


Роман Свечкоренко про весілля / Фото з інстаграм-сторіз


Роман Свечкоренко про весілля / Фото з інстаграм-сторіз

Що відомо про стосунки Свечкоренка й Чернецької

  • Роман Свечкоренко розповів про нову кохану після завершення проєкту "Холостячка" й напередодні Нового 2021 року. Тоді в мережі її обговорювали її молодий вік – дівчина на 10 років молодша від обранця.
  • Вже 27 жовтня 2022 року Роман повідомив про заручини з дівчиною. Він зробив коханій пропозицію.
  • 26 серпня Роман та Валерія зіграли весілля на казковій локації просто неба. Згодом вони зіграли ще одне весілля для родичів.