Фронтвумен відомого українського гурту The Hardkiss та його креативний директор зізналися, що за 10 років їхні стосунки стали значно міцнішими. Тому зараз конфлікти між ними трапляються значно рідше.

До слова Ексучасник "Танців з зірками" Олексій Суровцев розійшовся з дівчиною

Чому Юлія Саніна свариться з чоловіком

За словами знаменитості, найбільш гучні та серйозні сварки були на початку їхніх стосунків і шлюбу. Тепер все набагато простіше й спокійніше. Але подекуди без конфліктів не обходиться.

Ми сваримося, Вал, він трохи повільний, а в мене тайм-менеджмент, розписаний весь графік. Якщо ми кудись не встигаємо, то можемо трохи посваритися, але це навіть сварками не назвеш,
– зізналась Юлія Саніна.

Співачка додала, що після 10 років шлюбу їм легше знаходити спільну мову і йти на компроміси: "Ми вже порозумілися, навпаки, я вважаю, що коли люди проводять більше часу разом, то вони менше сваряться. У нашому випадку так".


Юлія Саніна з чоловіком і сином / Фото з інстаграму Юлії Саніної

Чому зірки конфліктують зі своїми половинками

  • Надя Дорофєєва зізнавалась, що може посваритися з Дантесом і "покричати" на нього через різні побутові питання. Однак зважаючи на роки, були прожиті разом, подружжя стало мудрішим.
  • Настя Каменських так само конфліктує з Потапом через побут. Співачка любить прибраний та чистий простір, а репер може розкидати речі.
  • Тарас Тополя та Alyosha не стали уточнювати, що стає причиною їхніх сварок. Однак запевнили, що примиритися їм завжди допомагають діти.