Перед промотуром нового альбому "Двойной рай", який зачепив Казахстан, Білорусь і Грузію, Тіна Кароль знялась у розкішній фотосесії в Україні. У залитій сонячним світлом студії вона позувала в ідеальному осінньому костюмі карамельного відтінку.

До теми Тіна Кароль прилетіла в Мінськ у мініспідниці від Louis Vuitton

На попдіві шкіряна спідниця довжини міді зі сміливим розрізом до стегон, який переходить у трендову цього сезону шнурівку. Такий низ прямого крою фантастично підійшов Тіні Кароль, адже навіть до зміни іміджу вона любила акцентувати на підтягнутих ніжках.

Верх образу – вкорочений шкіряний жакет на ґудзик зі схожою шнурівкою на спині. Завдяки ній піджак, який на перший погляд здається об'ємним, підкреслює талію. Вартість такого ансамблю на офіційному сайті українського бренду складає 650 доларів – 17 тисяч гривень!

Тіна Кароль у костюмі за 17 тисяч гривень / Фото з інстаграму співачки

Цікаво, що під карамельний костюм Тіна Кароль підібрала чорні босоніжки на шпильках, які вкрай рідко носить у реальному житті. Лаконічне і стильне взуття з зав'язками стало чудовим довершенням образу.

Безумовно, у свіжій фотосесії артистка продемонструвала свій новий сценічний образ. Відтепер вона всюди з'являтиметься з випрямленим волоссям і рівно вкладеним чубчиком, який відстригла насправді.

Тіна Кароль у костюмі за 17 тисяч гривень / Фото з інстаграму співачки

Тіна Кароль у костюмі за 17 тисяч гривень / Фото з інстаграму співачки

Як Тіна Кароль одягається після зміни іміджу:

  • після виходу альбому "Двойной рай" співачка встигла прогулятись Києвом у новому образі. Для виходу вона обрала чорну сукню-смокінг від російського бренду, що неабияк збентежило публіку;
  • у Казахстані вона з'являлась перед камерами у твідовому костюмі та жовтій кофті під горло, виглядаючи стримано й по-діловому.