Українська попдіва Тіна Кароль готується до наступного етапу свого туру Україною. За лаштунками одного з нещодавніх концертів артистка висловилась про гучний статус зірки.

Дивіться також Тіна Кароль в літній сукні заспівала свій хіт на сіні: атмосферне відео

Тіна Кароль про статус зірки

Виконавиця звернулась до прихильників у відео. Вона висловилась про те, що співати – це її професія. Тоді як зіркою може бути кожна людина – від продавця до лікаря.

Мене деколи питали: "Якщо б не співати, то що?" – Нічого. Я просто на своєму місці. Це моя професія. Це сьогодні – так. А завтра я прийду до вас купляти смачненький хліб або лікуватися. Або просто питати поради. Або пишатись, вболівати за вас. Завтра ви – мої зірки, ви – мій орієнтир. Сьогодні – я для вас. Ми єдині й однакові. Я не зірка. Я звичайна, як ви,
– поділилась Тіна Кароль.

Тіна Кароль про свою зірковість: відео

Як оживають хіти Тіни Кароль

Зараз українські молоді артисти активно перекладають на українську російськомовні хіти Тіни Кароль. Співачка відмовилась виконувати ці треки на своїх концертах, але зауважила, що дозволяє іншим артистам дати цим хітам друге життя.

  • Виконавець SHUMEI отримав можливість співати пісню "Выше облаков". Прем'єра композиції відбулася під час великого сольного концерту Тіни Кароль.
  • Артист OKS створив ніжний рімейк пісні "Ноченька".
  • Співак Нікіта Кісельов зачарував кавером на пісню Тіни Кароль "Полюс притяжения". Щоправда, наразі він виклав тільки уривок перекладеного треку.