2 жовтня в Україні святкують День територіальної оборони. В мережі привітали гурт "Антитіла", які ще до війни були готові ставати на захист країни.

Дивіться також Танцівник Наталі Могилевської з мамою потрапив під обстріл гуманітарної колони у Запоріжжі

"Антитіла" показали кадри з фронту

Музиканти з гурту "Антитіла" Тарас Тополя, Сергій Вусик, Дмитро Жолудь несли службу у 130 батальйоні як стрільці та стрільці-парамедики.

Вони взяли до рук зброю не тому, що хотіли, а тому, що не могли по-іншому. Разом із тисячами українців, які в мирному житті були лікарями, вчителями, інженерами, підприємцями. Бійці Сил Територіальної Оборони – це люди, які мають відвагу та сміливість і в жилах яких тече справжня козацька кров!
– повідомили в інстаграмі гурту.

"Сили ТрО – це уособлення волі українців. Від оборони рідних околиць Києва і до захисту країни на нульових позиціях на півночі Харківщини", – додає пресслужба.

У дописі додали, що артисти колективу не говорять публічно про сотні врятованих життів. "Разом з побратимами показали усьому світу, що сьогодні українці об‘єднані і незважаючи на те, чим займались у мирному житті, готові взяти до рук зброю та стати на захист держави. Пишаємося! І вітаємо всіх з Днем Територіальної оборони України!".

Учасники колективу також вшанували пам'ять побратимів зі 130 батальйону, а також усіх, хто віддав своє життя за Україну.

У мережі також показали рідкісні кадри музикантів "Антитіл" з їхніми побратимами в батальйоні.

130 батальйон ТрО на війні / Фото з інстаграму гурту