Після звернення до Еда Ширана Тарас Тополя більше спілкується з іноземцями. Вони часто запитують у нього, для чого парамедикам в Україні автомати й чому в них немає червоних хрестів на формі та автомобілях. Зазначимо, музикант разом з колегами допомагає пораненим та евакуйовує їх.

Дивіться також "Рідна Україна переможе": чому нова пісня Пономарьова тягне на статус народної

Окупанти знищили поліклініку в Харкові

У відповідь на ці запитання артист опублікував фото на тлі зруйнованої поліклініки в Харкові. Він зазначив, що таких розстріляних цивільних об'єктів є сотні по всій території нашої держави. Російські найманці б'ють по цивільних медзакладах, щоб посіяти страх, паніку та смерті серед мирних людей. І роблять це свідомо!

Якщо ж ти позначиш себе яскравим червоним хрестом медика, як заведено у всьому світі, то росіяни одразу розстріляють тебе і твій екіпаж, а автомобіль – знищать. Вигорить все – поранені, санітари, яскраві червоні хрести,
– поділився Тополя.

"Женевська конвенція? Забудьте! У цих мерзот немає ні честі, ні совісті, ні майбутнього. Тому на кожен виїзд готуємось: магазин приєднати, патрон в патронник, наліпки з червоними хрестами – в кишеню", – підсумував Тарас.


"Антитіла" в теробороні Харкова / Фото з інстаграму Тараса Тополі

Підписники Тараса у коментарях закликають берегти себе та наголошують, що російські виродки обов'язково за все заплатять.

  • "Тримайтеся хлопці! З вами Бог!"
  • "Бережіть себе! Наш Харків".
  • "Хлопці, бережіть себе та свої серця від цього болю й жаху! Вам ще творити прекрасну музику!"
  • "Бережіть себе! Думками та всім серцем з вами!"
  • "Ви наші герої!"