Цього разу суддів шоу "Х-Фактор" 8 сезон в 4 випуску учасники кастингу намагались здивувати різним виконанням пісень, однак підкорити їхні серця вдалось не всім.

Читайте також: Х-фактор 8 сезон: хто підкорив серця суддів в Дніпрі в 3 випуску

Деякі учасники, на думку суддів, не мали хороших вокальних даних для участі в проекті. Інші, навпаки, змусили журі захоплено спостерігати за виступом і слухати чарівні голоси.

Кожен, хто мріє про велику сцену, може отримати шанс продемонструвати свої вокальні здібності всій Україні. Суддівську четвірку, яка оцінює учасників, представляють: Настя Каменських, Олег Винник, Дмитро Шуров (PIANOБОЙ) і Андрій Данилко.


Х-фактор 8 сезон 4 випуск: судді шоу

Також, у проекті з'явився новий ведучий Андрій Бедняков. Він підтримує учасників і розважає публіку.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон 4 випуск: хто вперше поцілувався на проекті

Х-фактор 8 сезон 4 випуск дивитись онлайн: Карлики броколі – Талановиті

Весела група "Карлики броколі" вирізняється не лише оригінальною назвою гурту, яку вони придумали, подивившись ролик в інтернеті про співака Іггі Попа, який ненавидить брокколі, а й співочими талантами. Вони виконали власну авторську пісню "Талановиті", однак не змогли завоювати серця суддів і не пройшли в наступний тур.

Х-фактор 8 сезон 4 випуск дивитись онлайн: Віта Козакова – Хочеш

Дівчина Віта Козакова приїхала в столицю на кастинг з Харкова, проте не лише для того, щоб продемонструвати свої "накачані" та красиві рельєфні форми, а й щоб виконати авторську пісню "Хочеш". Своїм проникливим голосом та виконання Віта отримала чотири суддівських "так".

Х-фактор 8 сезон 4 випуск дивитись онлайн: Джейкоб Фрімер – Crazy

Юний аматор-виконавець приїхав в Україну з Німеччини у 2014 році. Пробувши три роки в Києві за програмою обміну студентів, він вирішив залишитись в столиці. Однак у нього є найзаповітніша мрія – це поїхати в музичне турне. І завдяки своєму виконанню його мрія може здійснитись – Фрімер отримав три суддівських "так".

Х-фактор 8 сезон 4 випуск дивитись онлайн: Амалія Авєркієва – Ignorance

Неймовірна дівчина Амалія, яка зі своїм чоловіком прямо з весільної церемонії відправилась на кастинг шоу, просто вразила суддів своїм виконанням пісні групи Paramore "Ignorance". Дівчина зі своїм чоловіком навіть посперечалась, що раптом вона пройде в наступний тур "змагань" шоу, він за кулісами сцени збриє бороду, – що власне і сталось. Амалія отримала три "так" від суддів.

Х-фактор 8 сезон 4 випуск дивитись онлайн: Олена Зуєва – Сніг

В Олени був важкий життєвий шлях – вже у 19 років вона вийшла заміж і вже 12 років живе зі своєю донькою Женею одна. Олена розлучилася з чоловіком, тому що він пив і піднімав на неї руку. Жінка запевняла знімальну групу, що в неї немає великого таланту, однак виконання пісні Олени Ваєнги "Сніг" переконало суддів відповісти жінці чотирьма позитивними відповідями.

Х-фактор 8 сезон 4 випуск дивитись онлайн: Рачік Шахназарян – Uptown Funk

Юний та енергійний Рачік Шахназарян в Х-факторі 8 сезону 4 випуску виступив з піснею Mark Ronson feat. Bruno Mars – “Uptown Funk”. Під пісню навіть підтанцьовувала суддя Настя Каменських, однак запальні танці не допомогли хлопцеві і він не отримав омріяного квитка в шоу.

Х-фактор 8 сезон 4 випуск дивитись онлайн: Євгеній Варенич – "Я не такий"

Женя Варенич виступив на сцені із піснею Олександра Пономарьова "Я не такий". Хлопець є давнім фанатом проекту і був майже на всіх ефірах. Його мрія – це знайти себе на сцені, зайняти певну нішу, бути в ній і розвиватися. І йому це вже виходить – хлопець почув чотири "так" від суддів.

Х-фактор 8 сезон 4 випуск дивитись онлайн: Ілона Купко – "Дівчинка-літо"

Дівчина Ілона справді здивувала суддів не лише авторською піснею "Дівчинка-літо". Вона брала участь в минулому сезоні і її пісню переспівав суддя "Х-фактор" 7 сезону і солісту гурту "Агонь" Антон Савлепов. В 4 випуску Ілона вийшла під псевдонімом Леді Ді з новою піснею, однак пройти далі в шоу їй не вийшло. Дівчина не отримала жодного схвального відгуку.

Х-фактор 8 сезон 4 випуск дивитись онлайн: Ганна Морська – Крашен Вечір

Ганна Морська теж вирішила спробувати власні співочі сили після перемоги її доньки на дитячому талант-шоу "Україна має талант. Діти" Вероніки. Саме донька надихнула маму вийти на сцену проекту та заспівати пісні співачки Каті Чілі "Крашен Вечір". Але їй це не вдалось через недостатню кількість суддівських "так".

Х-фактор 8 сезон 4 випуск дивитись онлайн: Сергій Пелих – Знаєш

Сергій вийшов на сцену із двома композиціями: пісня гурту "Скай" та авторська пісня "Знаєш". Судді обрали другий варіант. Його композиція є улюбленою піснею, яку він часто грає на набережній Дніпра. Однак під час виступу хлопця стався інцидент, де один із суддів – Pianoboy (Дмитро Шуров) – неочікувано вийшов на сцену і розбив гітару учасника. За словами судді, він вже не міг слухати непрофесійне виконання пісень, після чого вийшов в зал до учасників виступу та ще раз про це наголосив. Сергій, відповідно, в шоу не пройшов.

Х-фактор 8 сезон 4 випуск дивитись онлайн: Аліна Тишкевич – Заметался пожар голубой

Мрійлива Аліна Тишкевич грає в підземних переходах, але від того, що люди дивляться на неї з презирством, у неї часто псується настрій. І Аліна подумала, що варто в свої 19 років зайнятися чимось серйозним і на сцені вона вирішила виконати пісню гурту Retuses "Заметался пожар голубой". За свою пісню дівчина отримала три суддівських "так".

Х-фактор 8 сезон 4 випуск дивитись онлайн: Репер Бак – Реп-зірка

Чоловік Бак вийшов на сцену 4 ефіру "Х-фактору" не вперше. Хлопець займається тим, що кожні 4 роки ходить на проект. Бак набрався досвіду за ці пройдені сезони і прийшов зі своїм треком "Реп-зірка". Пісня розповідає про проблеми сучасного шоу-бізнесу, яка отримала захват як від залу, так і від суддів. За це він отримав чотири "так" від вражених суддів.

Х-фактор 8 сезон 4 випуск дивитись онлайн: Віталій Рибилко – Per Te

Хлопцеві 27 років і він таксист, який любить співати. На сцену "Х-фактор" Віталія привело почуття любові. У нього були стосунки з дівчиною, але через її стан здоров’я вона вирішила, що вони не можуть бути разом. Хлопець прийшов довести, що дуже сильно хоче бути з нею. З піснею "Per Te" хлопець отримав три так і пройшов далі в тренувальний табір.

Х-фактор 8 сезон 4 випуск дивитись онлайн: Діана Богданова – Стиль собачки

Скромна і сором'язлива дівчина Діана дуже переживала за свій виступ, але мама підтримувала її всіма силами. Вона дуже пишається своєю дочкою і тим, що вона всього досягла сама. Діана вийшла на сцену у відвертому образі з піснею Потапа і Насті Каменських "Стиль собачки". Дівчина здивувала як зал, так і суддів, однак отримала відмову у подальшій участі в шоу за недостатньою кількістю суддівських схвалень.

Х-фактор 8 сезон 4 випуск дивитись онлайн: Еліна Мбані – Hit the road Jack

Енергійна 21-річна Еліна з Вінниці виступила в 4 ефірі з незвичним виконанням пісні "Hit the road Jack". Дівчина не уявляє своє життя без сцени. Гастролюючи, вона об’їздила всю Вінницьку область. Судді були в захваті від виконання, через що дали їй "квиток" у наступний етап проекту з чотирьма суддівськими "так".