На шоу "Х-Фактор" 8 сезон 3 випуск на сцену з’являлися учасники, які всіма силами намагалися здивувати суддів і підкорити їх своїми голосами. Втім, не всім це вдалося.

Читайте також: Топ-модель по-українськи 4 сезон 2 випуск: "кривава" фотосесія та екстремальне дефіле учасників

Деякі учасники, на думку суддів, не мали хороших вокальних даних для участі в проекті. Інші, навпаки, змусили журі захоплено спостерігати за виступом і слухати чарівні голоси.

Кожен, хто мріє про велику сцену, може отримати шанс продемонструвати свої вокальні здібності всій Україні. Суддівську четвірку, яка оцінює учасників, представляють: Настя Каменських, Олег Винник, Дмитро Шуров (PIANOБОЙ) і Андрій Данилко.

Також, у проекті з'явився новий ведучий Андрій Бедняков. Він підтримує учасників і розважає публіку.

Х-фактор 8 сезон 3 випуск онлайн: Гриша Брінзянік – Кохання

Гриша Брінзянік зворушиливо винаконав пісню "Кохання", для своєї коханої дівчини, яка стала першим поціновувачем його вокалу, і прийшла підтримати.

Х-фактор 8 сезон 3 випуск онлайн: Саша Карягина – Голубка

Саша Карягина виконала пісню Viviene Mort – "Голубка". Уже три роки тендітна дівчина допомагає тим, хто став заручником війни, і в таємниці від всіх мріє про творчість.

Х-фактор 8 сезон 3 випуск онлайн: Діедонне Нгелек – 8-й колір

Діедонне Нгелека виконав пісню групи Мотор'ролла – "8-й колір". Хлопець приїхав підкорювати сцену з далекого Конго і ні на що, окрім перемоги, не згоден.

Х-фактор 8 сезон 3 випуск онлайн: Таня і Міша – В твоєму серці

Таня і Міша виконали пісню Ірини Круг – "В серці твоєму". У рідному селі парочку вважають справжніми зірками і вже рік намагаються відправити на сцену "Х-фактора".

Х-фактор 8 сезон 3 випуск онлайн: Іван Варава – Струна

Іван Варава виконав пісню групи СКАЙ – "Струна". Чим здивує молодий і привабливий хлопець четвірку суддів, дивіться в шоу "Х-фактор".

Х-фактор 8 сезон 3 випуск онлайн: Інна Третяк – Я не зрозуміла

Інна Третяк виконала пісню Вєрки Сердючки і гурту "ВІА Гра" – "Я не зрозуміла". Для 31-річної медсестри "Х-фактор" – ще одна можливість зловити заряд адреналіну, в пошуках якого вона об'їздила мало не всю країну.

Х-фактор 8 сезон 3 випуск онлайн: Єгор Кавайков – Volare

Єгор Кавайков виконав пісню групи Gipsy Kings – "Volare" Пісня, безперечно, хітова, але чи зможе гітарист "порвати" зал і почути заповітні "так".

Х-фактор 8 сезон 3 випуск онлайн: Даша Ступак – What's Up

Даша Ступак виконала пісню групи 4 Non Blondes – What's Up. Дівчина прийшла на Х-фактор зі своїм чоловіком Михайлом і лише з однією метою – добрати людей в їх новий музичний проект.

Х-фактор 8 сезон 3 випуск онлайн: Еміль Назаретян – Give it to me

Еміль Назаретян прийшов в шоу в пошуках себе, адже заняття журналістикою за три тижні вже набридло. Хлопець виконав пісню Michael Jackson – "Give it to me" в надії, що судді оцінять його неймовірний талант.

Х-фактор 8 сезон 3 випуск онлайн: Олександр Барлебеня – Злива

Олександр Барлебеня виконав пісню групи Pianoбой, Андрія Хливнюка і Джамали – "Злива". Заради "Х-фактора" капітан СБУ зважився навіть покинути службу, адже йому не вистачало свободи.

Х-фактор 8 сезон 3 випуск онлайн: Олена Кретова – Захід

Олена Кретова виконала авторську пісню – "Захід". Пенсіонерка і багатодітна мати дуже багатогранна особистість: пише вірші, сценарії, грає на фортепіано, співає, займалася балетом. Вважає, що всі мрії обов'язково збуваються.

Х-фактор 8 сезон 3 випуск онлайн: Ірина Даценко – Аромат твоєї любові

Ірина Даценко затята фанатка Олега Винника. Іра вивчила всі пісні Винника напам'ять і прийшла підкорювати його своїм вокалом у пісні "Аромат твоєї любові".

Х-фактор 8 сезон 3 випуск онлайн: Денис Мельник – Я щасливий

Денис Мельник виконав пісню Григорія Лепса – "Я щасливий". Ювелір зі стажем прийшов на проект, щоб спробувати свої сили на великій сцені. Адже він вважає, що життя дуже швидкоплинне і потрібно займатися тим, чим хочеться.

Х-фактор 8 сезон 3 випуск онлайн: Женя Танаєва – Rise

Женя Танаєва виконала пісню Ketty Perry – "Rise". Дівчина навчається на філолога німецької мови і працює де доведеться, але всі зароблені гроші витрачає на вокал. Адже найбільша радість в житті Жені – спів.

Х-фактор 8 сезон 3 випуск онлайн: Гоша Потєхін – Feeling Good

Гошу Потєхіна у дитинстві батько силою змусив піти в Суворовське училище, адже бути військовим - престижно. І сьогодні сержант МНС прийшов на велику сцену, щоб докорінно змінити своє життя і жити по-своєму.

Х-фактор 8 сезон 3 випуск онлайн: Максим Юнашев – Зая

Максим Юнашев виконав авторську пісню "Зая". Пісня вже стала хітом в мережі супермаркетів, де хлопець працює звукорежисером.

Х-фактор 8 сезон 3 випуск онлайн: дует КазкаСвята

Дует Казка виконав авторську пісню "Свята". Парочка впевнена, що дуже скоро вони стануть черговими переможцями шоу, адже їх пісню вже співає вся країна.