Якщо два тижні тому Святослав Вакарчук виступав на київському вокзалі, то 23 грудня так само під гітару заспівав на Антонівському мосту в Херсоні. Артист підкреслив, що вихід на нього суворо заборонений, адже він прострілюється росіянами. Однак не міг не заспівати "Човен" між двома берегами Дніпра.

Читайте також Окупанти обстріляли район Світлани Тарабарової в Херсоні: "Крики й сльози не діють на батьків"

Херсон. Антонівський міст сьогодні. Той, який з'єднує правий та лівий берег нашої країни. Той, який зруйнували російські окупанти, але вони ніколи не зруйнують єдність України! Ми разом і об'єднанні міцною силою нашої любові до рідної землі,
– написав Святослав Вакарчук 23 грудня.

Співак невипадково обрав саме цю композицію, адже в ній такі рядки: "Там зліва і справа цвітуть сади. Там зліва і справа чужі сліди. Війнами втомлена, та ніким не зломлена. Розквітай, земле ти моя. Голодом морена, але непокорена. Най звучить над Дніпром твоя пісня солов'я".

Святослав Вакарчук також показався на центральній площі біля херсонської ОДА та загадав бажання між двома друзями-військовими Романами: "Щоб ми на святковому концерті на набережній у Ялті відзначили нашу перемогу".

У Херсоні він також встиг зустрітися з медперсоналом обласної клінічної лікарні, який рятує дітей, постраждалих внаслідок російських обстрілів. Вакарчук "уклінно подякував" усім лікарям, які віддано працюють у місті.

Святослав Вакарчук з медиками Херсона / Фото з фейсбуку співака

  • Чи не найпершим з шоу-бізу у Херсон приїхав мандрівник Дмитро Комаров. Він зробив селфі з кавуном, який йому вручили патрульні поліцейські, і вітав місцевих з закінченням 256-денної окупації.
  • Після цього в місті з'явився Коля Сєрга зі своїм "Культурним десантом". Він виступив з віршем, який написав у квітні і мріяв прочитати у вільному Херсоні.
  • З піснями, концертами та гуманітарною допомогою в Херсон приїжджали Арсен Мірзоян, музичний продюсер Нацвідбору Дмитро Шуров, Олександр Педан та інші.