Звільнений Херсон живе новим життям. Підтримати мешканців вирішив "Культурний десант" і Коля Сєрга.

До слова "Малиха, тут є життя": Слава Камінська відшила фанатку після лакшері сторіс з Харкова

Коля Сєрга приїхав у Херсон

Музикант приїхав до звільненого міста і виступив перед херсонцями у центрі. Він продекламував вірш, який написав ще 8 місяців тому, чекаючи на деокупацію.

Я написав цей вірш у квітні. З нього почалися спілкування зі сміливцями, які ризикуючи своїм життям, надсилали інформацію про розташування, переміщення і кількість ворога. Я знав що настане день і цей вірш я буду розказувати вже у звільненому Херсоні. Для вільних херсонців. Цей день настав,
– поділився Коля Сєрга.

"Колись закінчиться цей страшний сон, і знову розквітне Херсон, і люди – красиві та добрі люди тоді запанують у ньому. Стече безкорисна російська багнюка по трубах до себе – до пекла", – прочитав вірша артист.

Коля Сєрга в Херсоні:

Також музиканти з кавунами під пахвою і під скрипку заспівали гімн України:

Хто з зірок побував у Херсоні

  • Військовий і ведучий Даніель Салем зайшов у Херсон у день звільнення разом з побратимами. Він показав і розповів, як їх зустрічали люди – зі смачною їжею та поцілунками.
  • Згодом фото зі звільненого міста показав Дмитро Комаров. Втім, 14 листопада він потрапив під обстріл – це сталось через дві години після того, як у Херсоні відбулась пресконференція Зеленського.
  • Музикант Арсен Мірзоян приїхав до Херсона, де зустрівся з жителями міста й заспівав для них пісні.