Українська співачка Світлана Тарабарова вагітна втретє. Хоч артистка не приховувала, що постає перед труднощами, вона тримає себе у формі та займається спортом.

До слова У розстібнутій сукні: Сальма Гаєк показала, що першим ділом робить після Оскара – кумедне відео

Як Світлана Тарабарова займається йогою

Співачка опублікувала відео, у якому постала в спортивних штанах і топі. Вона вправно займалась йогою, медитувала і виконувала різноманітні асани.

Світлана Тарабарова зізналась, що йога стала для неї відкриттям під час третьої вагітності. Цей вид спорту допоміг зірці відновитися та віднайти нові сили.

Інколи просто необхідно зупинитися, видихнути, відчути і з новими силами продовжувати йти вперед. Ніколи не думала, що йога стане для мене відкриттям і саме цим маленьким острівком сили!

Світлана Тарабарова займається йогою:

Шанувальники захопилися вміннями Світлани Тарабарової та підтримали її. Також фани діляться, що допомагає їм відновлюватися:

  • "Ого яка гнучкість! Фантастика. Як згадаю себе вагітною – бегемотик, я сісти нормально не могла з позиції лежачи";
  • "Зараз моє відновлення це книжки – дитячі, дорослі, магазини, бібліотеки... А при вагітності це були прогулянки і природа. Легкої вагітності вам і щасливої зустрічі з малюком";
  • "Я теж вагітною ходила на йогу, це було єдине місце, де я могла розслабитися, відновитися. А головне, йога допомогла легше пережити родовий процес, бо робила вправи з йоги під час переймів";
  • "Вау, виглядаєте – вогонь. Під час вагітності відновлювалась плаваючи і розтягуючись самотужки, а зараз раз на тиждень є можливість усамітнитися біля рояля, і це оновлює думки";
  • "Творчість, то є моє перезавантаження. Коли малюю, можу хоча б трішки забути про гіркі реалії життя".

Як Світлана Тарабарова переживає третю вагітність

  • Світлана Тарабарова розсекретила, що вагітна втретє, на початку листопада. Тоді вона показала фото з позитивним тестом. Спершу знаменитість лише натякала на стать майбутньої дитини, але згодом влаштувала гендер-паті, щоб дізнатись, кого чекає. Так, зіркова пара скоро стане батьками дівчинки.
  • Виконавиця розповідала про несподіваний випадок, як налякалась на УЗД – лікарка переплутала й подумала, що співачка вагітна двійнею.
  • Близько тижня тому артистка звернулась до лікарів. Артистку дуже турбувало безсоння, тому вона вирішила пройти огляд. Виявилося, що малюк дуже активний вночі, а вдень зазвичай відпочиває.