В Instagram-stories Тарабарова поділилася складнощами під час вагітності. Зокрема, артистка зізналась, що останнім часом взагалі не може спати вночі.

До теми Повідомили практично одразу, – Тарабарова зізналась, як її діти відреагували на вагітність

Артистка розповіла, що бути вагітною під час війни нелегко, адже жінка постійно хвилюється, та й фізично це складно.

От, наприклад, останні декілька ночей я взагалі не сплю. Не знаю, чому,
– зазначила виконавиця.

Світлана Тарабарова була змушена звернутися за допомогою до лікарів, аби дізнатися, що з нею відбувається та чому вона не може спати.


Світлана Тарабарова розповіла про тяжку вагітність / Скриншот з її інстаграм-сторіс

За її словами, лікарі провели огляд та з'ясували причину. Виявляється, майбутня дитина артистки активна саме вночі, а от вдень відпочиває.

"Ситуація така – вночі двіж, спати неможливо. А от вдень донька вирішила спати", – розповіла мама.


Світлана Тарабарова розповіла про тяжку вагітність / Скриншот з її інстаграм-сторіс

Що відомо про вагітність Світлани Тарабарової

  • У листопаді співачка Світлана Тарабарова розсекретила, що вагітна втретє. Тоді вона показала фото з позитивним тестом. Також артистка ділилась сімейними знімками та кадрами з УЗД.
  • Спершу знаменитість не зізнавалась про стать майбутньої дитини, а лише натякала. Та кілька тижнів тому влаштувала гендер-паті, щоб дізнатись, кого чекає. Так, зіркова пара скоро стане батьками дівчинки.
  • Вагітність Світлани Тарабарової не проходить без труднощів. Раніше вона розповіла про випадок, як налякалась на УЗД – лікарка переплутала й подумала, що співачка вагітна двійнею. До того ж, третю вагітність спершу не дуже позитивно сприйняли її батьки.