Ще в листопаді 32-річна Світлана Тарабарова оголосила про третю вагітність. Вона завжди мріяла стати багатодітною мамою, але це трапилося трохи раніше, ніж вони з Олексієм планували. На першому УЗД зірка взагалі перелякалася, бо почула про двійню.

Дивіться також У чорній атласній сукні: вагітна Світлана Тарабарова зачарувала новим фото

Як Світлану Тарабарову налякали на УЗД

Я мріяла про третю дитину. Не буду брехати, мріяла трішки пізніше. Але, як Бог дав, то вже… Мені на першому УЗД жінка каже: "А у вас у родині не було двійнят?" Я думала, я все. Руки трясуться. 30 секунд, я кажу: "Там двоє?", вона: "Ні, переплутала",
– з усмішкою пригадала Світлана Тарабарова.

Вагітна Світлана Тарабарова з чоловіком і дітьми / Фото з інстаграму співачки

До речі, друзі й рідні співачки взагалі дуже неоднозначно сприйняли новину про її вагітність, вау-ефекту не було.

"Зазвичай, коли я казала, що ми при надії, усі: "Вау, супер, ми вас вітаємо". Цього разу я поділилася, і всі такі: "Ти серйозно?" Моя мама плакала у слухавку й кричала: "Навіщо? Подумай про себе". Зараз вони вже прийняли, зараз вони вже, слава Богу, поруч. Мені вдалося вивезти їх з окупації, з Херсона. Я тепер розумію, чому вона так категорично сприйняла третю вагітність. Тому що вони сиділи в окупації, а потім під обстрілами", – пригадала Світлана Тарабарова.

  • Нагадаємо, раніше артистка ділилася, що спочатку батьки з Херсона назвали її безвідповідальною, бо вона нібито "не думала головою", вагітніючи під час війни. Однак згодом мама перепросила за свої різкі слова, адже зіркова донька теж її третя дитина.
  • Зараз жінка навіть сидить з двома онуками, поки Світлана Тарабарова на зйомках з чоловіком-продюсером Олексієм. Це тому, що наприкінці грудня вона вмовила батьків виїхати з Херсона, де прилітало в їхній район і біля будинку сестри.