Антоніна Паперна рідко показує світлини, на яких зображена з батьками. Проте інколи дівчина робить винятки та тішить шанувальників зворушливими кадрами.

Дивіться також Ольга Сумська показала рідкісні сімейні фото з 88-річною мамою

Батьки Паперної розлучилися у 1990 році, після її народження. Антоніна жила з мамою – Ольгою Сумською, а з татом має напружені стосунки. Проте інколи зіркова донька та її батько зустрічаються, щоб випити разом кави, поговорити про все.

Фото Антоніни Паперної з батьком

Антоніна прилетіла в Київ, щоб відсвяткувати разом із сім'єю день народження бабусі. При нагоді в одному зі столичних закладів зустрілася з батьком. Євген та Антоніна зробили декілька селфі на терасі. На їхніх обличчях сяяли усмішки. Схоже, що обоє чекали цієї зустрічі.

"А ось і Доктор Лівсі власною персоною", – підписала знімки Антоніна.

Антоніна Паперна з батьком / Фото з інстаграму Антоніни Паперної


Антоніна Паперна з батьком / Фото з інстаграму Антоніни Паперної

Стосунки Антоніни Паперної з батьком

  • Ольга Сумська пішла від Євгена Паперного, коли Антоніні не було й року. Тому вихованням дівчинки займався новий обранець її мами – Віталій Борисюк.
  • Сам Євген пояснював, що проводив з донькою мало часу, бо не хотів втручатися в сім'ю Віталія та Ольги.
  • В одному з інтерв'ю чоловік зазначав, що в нього хороші стосунки з Антоніною, однак він "не ліз, щоб не роздвоювати дитину".
  • Ольга ж зазначала, що Євген у шлюбі був турботливим батьком, однак після розлучення він перестав цікавитися долею Антоніни, а тепер не питає й про онуків.