Соломія та Влад Кочатков 8 років прожили в шлюбі. Навіть після розлучення вони зберігають теплі дружні стосунки, постійно підтримують одне одного.

Читайте також Зірву чеку і все, – Даніель Салем про те, як 27 годин пролежав в окопі

Чи спілкується Вітвіцька з ексчоловіком

Ведуча зізналася, що вона постійно на зв'язку з Владом, який від травня служить в ЗСУ. Однак Соломія зазначає, що разом вони вже точно не будуть. Розлучення пройшло мирно і зараз їм краще бути друзями, ніж подружжям.

Так, ми тримаємо зв'язок. Постійно спілкуємося. Все в нього гаразд. Якщо йому щось потрібно, теж намагаюся допомогти,
– поділилася Вітвіцька.

Також на фронті зараз рідний брат Соломії – Северин та його дружина Емма. Нещодавно ведуча відправляла брату та його побратимам сухпайки і термобілизну, яка необхідна у зимовий час. За словами Вітвіцької, допомогли з цим люди з американського фонду Liberty Ukraine.

"Люди з-за кордону, попри те, що могли б собі спокійно жити і нічим не перейматися, все одно збирають кошти, закуповують якісь дуже важливі, потрібні речі і передають нашим на передову. Так що зв'язок тримаємо і допомагаємо чим тільки можемо", – підсумувала ведуча.

Зірки в теробороні та ЗСУ: останні новини

  • 25 листопада учасник "Холостячки" з Ксенією Мішиною Ілля Рибальченко повідомив, що його поранили на передовій. Він не з'являвся в соцмережах два тижні, а згодом опублікував фото з лікарняного ліжка. Підписав знімок: "Привіт, Херсоне".
  • Учасник гурту ТНМК Фагот проходить навчання на полігоні. Він показав, як вчиться стріляти.
  • Актор Володимир Ращук пригадав важкі бої в Луганській області. Усі ніч він діставав хлопців, після чого побачив, що форма у крові.