29 червня ми гучно вболівали за українську збірну з футболу у матчі проти Швеції. Наші таки здобули перемогу та вперше в історії пройшли у чвертьфінал Євро-2020. Схожі емоції всі переживали і під час Євробачення-2021, яке кілька місяців тому прогриміло у Роттердамі. Гурт Go_A гідно представив нашу країну, посівши п’яте місце зі своїм україномовним хітом. Та не обійшлося без форс-мажорів.

Цікаво Відео, де солістка Go_A ліпить вареники з вишнями під SHUM, зібрало мільйон переглядів

Катерина Павленко розповіла про курйози

"На генеральній репетиції нашого номеру на Євробаченні у нас почав роз'їжджатися пліт, на якому ми стояли. Зрозуміло, що ніхто не міг вийти на сцену і нас врятувати, то намагалися робити щось самотужки. Гітарист став на дві половини й намагався втримати пліт ногами. При цьому танцівники виконували постановку, трусили конструкцію, і він роз'їжджався далі. Я стояла на краю, не розуміла, що там щось відбувається. А вже потім мені розповіли цю історію", – поділилась Катерина Павленко.

До непередбачуваних моментів на сцені гурту Go_A не звикати.

"Бувало, в нас повністю вимикалося обладнання, і ми починали імпровізувати. В такі моменти завжди виходить щось цікавеньке. Також на сцені дуже часто поряд із нами з'являються якісь люди – діти чи запеклий фанат. Просто під час нашого виступу його знімає зі сцени охорона, а він кричить: "Відпустіть! Це моя улюблена група!" – додала зірка українського етнофольк-гурту.