Нагадаємо, що на початку повномасштабного вторгнення співачка певний час мовчала і не висловлювала свою позицію щодо війни. Потім Софія Ротару вийшла на зв'язок і повідомила, що перебуває у рідному селі в Україні, передає 24 Канал.

Цікаво Вона поза законом, – Іво Бобул хвацько вигородив Софію Ротару за концерти в Росії

Софія Ротару відмовилася заспівати для росіян

Російська акторка та модель Анна Калашнікова заявила росЗМІ, що Софії Ротару пропонували за виступ 100 тисяч євро. Проте навіть такий гонорар не вплинув на рішення співачки.

За її словами, Ротару дуже переживає через події в Україні, тому взагалі відмовилася від гастрольної діяльності.

Мої друзі влаштовували виїзний день народження в Еміратах. Вони забезпечені люди, хотіли запросити на своє свято Софію Михайлівну. Пропонували гонорар – 100 тисяч євро. Але їм сказали, що вона не хоче,
– розповіла модель.

Калашнікова додала, що у грудні Софії Ротару також пропонували виступити на російських новорічних корпоративах, але вона відмовилася.

"Вона не в настрої, через ситуацію відмовилася від концертної діяльності. Софія Михайлівна близько до серця приймає все, що відбувається, їй важко зібратися", – прокоментувала вона.

Яка позиція Софії Ротару щодо війни в Україні

  • Після фестивалю та новорічних вогників вторгнення Росії 24 лютого застало співачку в Києві. 28 лютого вона писала, що "російські ракети знищують мирних жителів, дітей та руйнують міста", а з нагоди ювілею відкрила збір на допомогу родинам військових.
  • Софія Ротару час від часу реагує на масовані обстріли країни-терориста, але досі ніяк не коментує свою багаторічну діяльність у Росії. Тож поки невідомо, чи поставила вона остаточних хрест на таких заробітках.
  • Додамо, що музикант Іво Бобул виправдовує позицію Софії Ротару. Він вважає, що народній не обов'язково публічно називати Росію агресором і терористом, бо її мовчазної підтримки достатньо.
  • Водночас онук Ротару – Анатолій Євдокименко влітку незаконно покинув територію України під час воєнного стану. Згодом у інтерв'ю він назвав себе кочівником і виправдався за втечу з України під час війни.