Сестра Ротару спростувала всі чутки про те, що співачка виїхала за кордоном. Нещодавно вона показала перший кадр за останній рік – на світлині Софія позувала з сином Русланом.

Цікаво Щасливі у день весілля: Софія Ротару показала архівне фото з покійним чоловіком

Де зараз Софія Ротару

Виявляється, народна артистка таки не покинула країну під час війни.

За словами її сестри, вона й досі мешкає у своєму будинку в елітному селищі П'ятихатки під Києвом. Саме туди Софія Ротару переїхала на постійне місце проживання після окупації Криму.

Соня – під Києвом, у своєму будинку, як завжди. Син Руслан – із нею. Так було й раніше – вони живуть там усі разом, як у минулі роки,
– розповіла Ауріка Ротару.

Відомо, що Софія Ротару живе з родиною сина у великому триповерховому котеджі з панорамними вікнами. На території ділянки такоє є будиночок для гостей і чимала альтанка. Кілька років тому показала в соцмережі знімки квітів, які виростила сама. Тоді її будинок і потрапив на фото.


Будинок Софії Ротару / Фото з її інстаграму

Молодша сестра Софії Ротару теж мешкає у приватному будинку під Києвом. Ауріка Ротару полюбляє вирощувати на подвір'ї квіти і має чималий город.

Син Софії Ротару намагався втекти з України

  • У березні минулого року син та онук Софії Ротару вирішили виїхати з України. Але ця спроба була невдалою.
  • Тоді їх затримали на кордоні – вони на човні намагалися переправитися до Молдови. Якийсь час рідні співачки перебували у поліцейському відділку.
  • Згодом стало відомо, що онук Ротару, незважаючи на призовний вік, таки виїхав за кордон. Він часто подорожує Європою та ділиться фото у соцмережах.