На жаль, чоловік Софії Ротару помер більше 20 років тому. Минулого року співачка приходила на його могилу в Києві.

Цікаво Перший кадр за останній рік: Софія Ротару в хустині заінтригувала фото зі своїм сином

Ротару показала архівне фото з весілля

Софія Ротару одружилася 22 вересня 1968 року. Артистка щасливо прожила у шлюбі 34 роки. Проте у 2002 році Анатолій Євдокименко помер.

Зірка у річницю пригадала день весілля та поділилася з шанувальниками архівним фото. На світлині пара посміхалася у весільних вбраннях.


Ротару показала фото зі свого весілля / Скриншот з її інстаграм-сторіс

Про річницю весілля Ротару не забув і її син. Руслан Євдокименко опублікував в інстаграмі фото своїх батьків та додав підпис російською мовою: "Є вічне кохання".


Руслан показала фото батьків / Скриншот з його інстаграм-сторіс

Що відомо про особисте життя Софії Ротару

  • Співачка познайомилася з майбутнім чоловіком після перемоги у конкурсі самодіяльності. Тоді Анатолій закохався в Ротару, побачивши її фото на обкладинці журналу.
  • 55 років тому Софія Ротару вийшла заміж за Євдокименка. У шлюбі у них народився син Руслан. Вони все життя прожили разом, підтримуючи один одного. Чоловік допоміг співачці досягти успіху. Завдяки йому була заснована група "Червона рута", в якій Софія Михайлівна стала солісткою.
  • Разом вони прожили більше тридцяти років – до самої смерті Анатолія Євдокименка. Він помер на 61 році життя, не переживши третій інсульт. Анатолій похований на Байковому кладовищі в Києві.
  • Артистка важко переживала цю втрату, вона перестала виступати та з'являтися на урочистих заходах. Лише через рік після трагедії Ротару вперше вийшла на сцену, присвятивши виступ пам'яті Євдокименко.
  • Після того Софії Ротару кілька разів приписували романи, але їх всі спростовував син Руслан. Він стверджував, що його матір самотня.