В Україну Слава приїхала сама – без дітей та мами, а також ексчоловіка Едгара Камінського, який нещодавно також з незрозумілих причин виїхав за кордон під час військового стану. Одним з її перших пунктів став Харків.

До слова Після курйозу з "Червоною рутою": Слава Камінська приїхала в Україну – відео

Вона опублікувала фото на тлі руйнацій, проте згодом їх видалила мережі Instagram, як розповіла сама артистка. Щоправда, фанати Камінської підозрюють, що це й вона могла видалити допис, адже у ньому зібралось багато негативних коментарів стосовно "піару зірки на горі харків'ян". Втім, у новому дописі Слава написала так:

Здається, правда комусь не до вподоби. Видалили світлину, але я все одно ще раз викладу, сподіваюсь вона залишиться тут. Нехай побачать, як виглядає Харків після "порятунку".

На відеоролику в дописі Слава також показала, як підіймається сходами у будинку, де вибиті вікна та знищені від вибухів кімнати.


Слава Камінська у Харкові / Фото з інстаграму співачки


Слава Камінська у Харкові / Фото з інстаграму співачки


Слава Камінська приїхала в Україну / Фото з інстаграму співачки

Реакція людей була різною під новим дописом артистки:

  • "Від всього людей "визволили". Від житла, світла, води, ліків!";
  • "Господи… Наші вулиці… Щоразу дивлюся із завмиранням та болем…";
  • "Дякую, що кажете про наше місто, яке стоїть на захисті собі та інших міст, бо деякі люди не вірять і досі, не хочуть бачити цієї реальності яка є";
  • "Мені теж знову лайк поставити не важко. Нехай бачати результат "спасіння";
  • "Сама видалила через засудження "на правах піару"";
  • "А за що видалили? Що нецензурне?";
  • "Ви тут навіщо? Для піару? Зовсім недавно вас це не турбувало, судячи з ваших постів";
  • "Вибачте, а що ви шукали у зруйнованому будинку?".

Нагадаємо, що раніше Камінську критикували за підтримку співачки-зрадниці Ані Лорак, яка продовжує жити й працювати в Москві, а також за її вподобання слухати пісні російських артистів. Зокрема артистка часто глузує з української мови, коли перебуває за кордоном, додає лайливі слова в народні пісні та не соромиться публікувати відверті фото у мережі в складний час.