Український ведучий Слава Дьомін рідко розповідає про особисте життя. Та днями він вирішив пограти з шанувальниками в гру "Правда чи брехня", де розкрив неочікуваний факт про себе.

Дивіться також Жили у Маямі, – "Холостяк" Топольський розповів правду про стосунки з Вікторією Варлей

Слава Дьомін розповів про стосунки з колегою

В інстаграм-сторіз Слава опублікував факт про себе, у якому зізнався, що був у стосунках з відомою телеведучою: вони навіть жили разом. Дьомін запропонував підписникам відгадати, чи правда це.


Слава Дьомін про особисте / Фото з інстаграм-сторіз

Як виявилось, ведучий і справді мав роман з відомою колегою. Він тривав кілька місяців, однак зірки не змогли зійтися на побутовому рівні. Ім'я дівчини ведучий вирішив не називати.

Це правда. Ми жили разом кілька місяців. Але не зійшлися в побуті. Тому вона переїхала в іншу квартиру. Але ми досі в кльових стосунках. Одного разу вона дозволила пожити кілька днів у неї, коли я переїжджав з однієї орендованої квартири на іншу.


Слава Дьомін про особисте / Фото з інстаграм-сторіз

Особисте життя Дьоміна

  • Слава Дьомін 10 років перебував у шлюбі з дружиною Ксенією Міщенко. Він оголосив про розлучення на початку січня 2021 року. Причиною їхнього розриву знову став побут, через що взаємини подружжя стали токсичними.
  • Через кілька місяців Дьомін зізнавався, що він не хоче так швидко заходити у нові стосунки. Тоді для нього у пріоритеті були взаємини із сином, який переживав розлучення батьків.
  • Ведучий навіть хотів бути учасником проєкту "Холостячка" зі Златою Огнєвіч. Але він провалив кастинг. На шоу "Холостяк" наразі Слава йти відмовляється.
  • У жовтні минулого року ведучий несподівано показав фото з колишньою, яким натякнув на ймовірне возз'єднання. У дописі він підкреслив, що стосунки між ексами мають бути такими, щоб не було соромно перед спільними дітьми. Слава додавав, що завжди є шанс на повернення кохання.