Експолісмен Пол Пейдж розповів, що колись підозрював принца Ендрю та Гіслейн Максвелл у романі, тому що жінка приходила та йшла з Букінгемського палацу "за своїм бажанням". Не всі візити фіксувались, але вона могла бути у приміщенні по чотири рази на день.

Все про скандал Звинувачення в педофілії та втрата патронажів: все про секс-скандал з принцом Ендрю

Колишній поліцейський, якого раніше ув'язнювали за шахрайство у 2009 році, зазначив, що всі знали, що Ендрю та Гіслейн були близькими друзями, а не коханцями. Проте вона та її подруги часто були в Букінгемі, але їхні візити не документувались у системі.

Через те, як їй дозволялося входити і виходити з палацу за своїм бажанням, ми підозрювали, що у неї могли бути інтимні стосунки з принцом Ендрю. Вона продовжувала входити та виходити, входити та виходити,
– зазначив Пейдж.


Принц Ендрю та Гіслейн Максвелл / Фото The Sun

Такі ж здогадки підтвердив друг Гіслейн Максвелл, який навчався з нею в Оксфордському університеті. А от за словами банкіра з Нью-Йора Юана Реллі, який відвідував звані вечері, що влаштовував скандальний Джеффрі Епштейн, між принцом Ендрю та Гіслейн "відчувалась легка теплота".

Що відомо про справу Епштайна

Важливим моментом є те, що жінка була близькою подругою сексуального злочинця Джеффрі Епштайна, який наклав на себе руки у серпні 2019 року. До справи "прив'язали" принца Ендрю, якого звинувачують у сексі з неповнолітньою Вірджинією Джуффре (це сталось 20 років тому). А також причетною до справи назвали Гіслейн. Поки з принцом Ендрю триває судова тяганина, у грудні 2021-го Гіслейн визнали винною у секс-торгівлі неповнолітніми. Вона фігурує у п'ятьох з шести тяжних злочинів – жінка вербувала, спокушала та доставляла дівчат Епштайну, а відтак брала участь у сексуальній експлуатації неповнолітніх. Їй загрожує до 65 років позбавлення волі.


Джеффрі Епштайн та Гіслейн Максвелл / Фото Getty Images

  • Зазначимо, що принц Ендрю перебував у шлюбі із Сарою Фергюсон з 1986 по 1996 рік. У них народились дві доньки – принцеса Євгенія та принцеса Беатріс. З 2001 року Ендрю мав стосунки з бізнеследі Амандою Стейвлі, але вони не увінчались шлюбом.