Жінка була подругою сексуального злочинця Джеффрі Епштайна, який вчинив самогубство у серпні 2019 року. Після років судової тяганини суд Нью-Йорка визнав Гіслейн Максвелл винною у секс-торгівлі неповнолітніми.

Читайте також "Зробити це Різдво особливим": що Кейт Міддлтон отримала на Різдво від принца Вільяма

Гіслейн Максвелл визнали винною у секс-торгівлі

У середу, 29 грудня, присяжні назвали британську світську левицю винною у п'ятьох з шести тяжних злочинів. Вона вербувала, спокушала та доставляла дівчат Епштайну, а відтак брала участь у сексуальній експлуатації неповнолітніх.

У період з 1994 по 2004 роки Максвелл відрядила товаришу чотирьох дівчат-підлітків, яких він схиляв до статевих актів. Тепер їй загрожує до 65 років позбавлення волі.

До чого тут син Єлизавети ІІ – принц Ендрю

Середній син Її Величності є фігурантом секс-скандалу з Джеффрі Епштайном. Раніше чоловіки були гарними друзями, а одну з жертв фінансиста – Вірджинію Джуффре – нібито змусили до близькості з принцом Ендрю.

  • Через насилля 20-річною давнини жінка навіть подала до суду на сина королеви Єлизавети ІІ. Він нібито тричі знущався з неї, коли їй не було 18 років.
  • Однак адвокати королівської родини швидко зам'яли розслідування. Лондонська поліція заявила, що в цій справі належить розбиратися владі США.