Тріумфаторка Лорін зі Швеції зійшла зі сцени Євробачення-2023 в Ліверпулі та попрямувала в медіа-центр на прес-конференцію переможців, щоб поділитися своєю реакцією, поспілкуватися з пресою та фанами. Артистка сказала, що єдине відчуття, яке її охоплює – це вдячність, а ключ до успіху – це бути справжнім.

До теми Лорін зі Швеції перемогла на Євробаченні-2023: текст та переклад пісні тріумфаторки

Реакція Лорін на перемогу на Євробаченні-2023

Все здається сюрреалістичним. Я серйозно приголомшена. Це так красиво. Єдине відчуття, яке охопило моє тіло, – це просто вдячність… Я відчуваю гордість. Пісня має певні цінності. Це про надію, це про любов до себе, це про силу. Це резонує з людьми,
– заявила Лорін.

Її також запитали, чи змінився конкурс Євробачення-2023 порівняно з 2012 роком, коли вона також представляла Швецію. Лорін відповіла: "2012 року для мене все було новим. Цього разу це як повернення до родини. Ми вже знаємо одне одного. Цей досвід був більш материнським і безтурботний".

Євробачення 2023 фінал – Лорін – Tattoo: дивіться відео виступу переможця онлайн

2024 року коли Швеція прийме Євробачення-2024. Виповниться рівно 50 років з того моменту, як гурт ABBA забрав додому кришталевий кубок і привіз конкурс до себе додому, у Стокгольм.

  • Важливо, що за результатами голосування у фіналі Євробачення-2023 Лорін набрала 583 бали. Національні журі вивели її на першу сходинку, віддавши аж 340 балів. Натомість від глядачів Швеція отримала 243 бали. Це допомогло обійти Фінляндію та Ізраїль.
  • У перекладі на українську переможна пісня Лорін Tattoo про кохання, від якого ніяк не позбутися, як від татуювання: "Ні, мені байдуже на біль. Я пройду крізь вогонь і крізь дощ. Лише б бути ближче до тебе. Ти назавжди зі мною, як тату".
  • Не менш важливо, що Лорін уже тримала кришталевий кубок у руках, коли на Євробаченні-2012 в Баку перемогла з піснею Euphoria. Її біографію читайте на нашому сайті.