24 серпня відбувся святковий концерт до Дня Незалежності України. На заході виступила чимала кількість відомих українських знаменитостей. Вони виконували пісні, що стали найкращими за 30 років самостійності країни.

До теми Святковий концерт на "Олімпійському" до Дня Незалежності: фото та відео шоу

Незвичний виступ гурту "Скрябін"

До списку легендарних пісень увійшла композиція Андрія Кузьменка – "Люди, як кораблі". Її виконував гурт "Скрябін". Та про автора пісні не забули – на екрані з'явилось зображення покійного артиста, що "співав" разом з усіма.

Одних творців за життя не розуміють, інших забувають відразу після смерті. А є такі унікальні люди, як Кузьма. Він був модний, улюблений, визнаний. І це не проходить досі. Навпаки – у всіх амплуа нам Кузьми дуже не вистачає. Тому за допомогою технологій повертаємо його,
– сказав ведучий шоу.

Ймовірно, організатори використали технологію діпфейку. Так вуста Андрія Кузьменка дуже реалістично промовляли слова пісні.


Виступ "Скрябіна" / Скриншот з відео


Виступ "Скрябіна" / Скриншот з відео


Виступ "Скрябіна" / Скриншот з відео

Дивіться виступ "Скрябіна" на концерті до Дня Незалежності (з 47:50): відео


Цікаве про концерт до Дня Незалежності

  • Шоу під назвою "Незалежність у нашій ДНК. День Незалежності країни" проходило на НСК "Олімпійський".
  • У концерті взяли участь понад 30 знаменитих українських виконавців і гуртів: Go_A, Джамала, Тіна Кароль, Наталія Могилевська, Сергій Бабкін, Дзідзьо та багато інших.
  • Підготовка до дійства не пройшла без скандалів. Багатьох українців обурило, що на шоу запросили Софію Ротару. Гастролерка за 5 днів до виступу в Києві давала концерт на відкритті "Нової хвилі" у Сочі.
  • Окрім того, багатьох зірок не запросили на концерт, а деякі виконавці зовсім відмовилися брати в ньому участь. Режисерка концерту пояснила, що не могла внести у список усіх музикантів, тому без непорозумінь обійтися не могло.