За всю свою кар'єру Олександра Заріцька та її гурт KAZKA не сварилися та не переходили дорогу знаменитим колегам. Тож ім'я співачки ніколи не пов'язують зі скандалами, відтак її позитивна реакція на конфлікт "НеАнгелів" відверто дивує.

Читайте також Попросив сісти на шпагат, – Саша Заріцька пригадала, як проходила кастинг у кабінеті Нікітіна

Солістка KAZKA про скандал "НеАнгелів"

На думку Заріцької, Слава Камінська та Віка Смеюха, які поливали одне одного брудом в усіх інтерв'ю впродовж місяця, робили правильно. На своєму прикладі вони нібито показали, що український шоу-бізнес не такий ідеальний, як його малюють.

Абсолютно класна історія. Мені не вистачає конфліктів в українському шоу-бізнесі, це цікаво. Є така тенденція, що в нас все нібито ідеально, всі дружать, всі такі класні, а конфліктів не вистачає,
– заявила солістка KAZKA.

До того ж вона додала, що людям дуже цікаво спостерігати за сварками зірок. Тож чому не з'ясовувати стосунки публічно? Щоправда, сама Саша Заріцька відмовилася пліткувати зі Славою Дьоміним про колег, бо нібито "з усіма дружить".

Олександра Заріцька про конфлікт "НеАнгелів": дивіться відео онлайн (на 13 хвилині)

Скандал "НеАнгелів" – Слави Камінської та Віки Смеюхи

  • Усі 15 років дівчата з дуету "НеАнгели" не були подругами, але їхній відкритий конфлікт почався з відео Віки Смеюхи. Вона на камеру розрізала торт з фото Слави Камінської.
  • Після сварки в мережі Вікторія зізналась, що потерпала від булінгу Слави. Та нібито породила в ній комплекси.
  • У відповідь Камінська розповіла, що колега била її вагітною, а відео з тортом зняла заради піару перед прем'єрою пісні.
  • Після численних інтерв'ю Слава "взула" Віку – першою запрем'єрила трек "Аб'юзер" та заявила, що готова нести звання "головний аб'юзер країни".