У 18 років знаменитість завагітніла від свого першого хлопця. Тоді вона навчалася в коледжі й не стала розповідати про вагітність ані рідним, ані друзям. Потай від всіх школярка зробила аборт. Заради процедури Шерон Стоун поїхала в клініку в штат Огайо, оскільки була занадто юна, щоб зробити це в рідній Пенсільванії.

Читайте також У зухвалому боді та на підборах: 62-річна Шерон Стоун вразила сміливим образом – фото

Це був секрет, і мені не було кому розповісти. Я сиділа у своїй кімнаті і кілька днів стікала кров'ю. Я була ослаблена і налякана,
– поділилася акторка.

Коли вона врешті-решт отямилася після аборту, то спалила закривавлені простирадла і одяг в бочці біля школи. Лише після цього школярка повернулася до навчання.

Зараз Шерон Стоун наголошує, що пережила страшний біль через сексуальну недосвідченість – вона не усвідомлювала, що завагітніє. На той час у її рідному містечку Мідвілл було центру планування сім'ї, де можна було б отримати контрацептиви або проконсультуватися з фахівцями.

Додамо, зараз актриса виховує трьох синів – 20-річного Роана, 15-річного Лейрда та 14-річного Кевінна, яких всиновила після трьох викиднів. Через пережитий в юності аборт вона так і не змогла самостійно виносити і народити дитину.

Інші зізнання Шерон Стоун з автобіографії The Beauty of Living Twice

  • Акторка розповіла, що еротичну сцену "Основного інстинкту" зняли проти її волі. Режисери попросили її зняти спідню білизну й не повідомили, що саме покажуть в кадрі.
  • Зірка також зізналася, що її з сестрою ґвалтував дідусь. Попри те, що мати Шерон Стоун була проти розкриття інтимних подробиць, вона таки описала пережите сексуальне насилля.
  • Знаменитість розкрила й те, що пластичний хірург збільшив її груди без дозволу. Після операції з відновлення грудей вона прокинулась з грудними імплантами.