У коментарях до допису про суддівство Сергія Притули в шоу "Україна має талант" користувачка фейсбуку висловила своє невдоволення Максимом Черкашином, якого шоумен підтримував під час парламентських виборів у 2019 році. Адже він став одним з організаторів музичного фестивалю "Файне місто", де цьогоріч виступало чимало російських гуртів та колектив Batushka, антирелігійний перформанс якого стурбував багатьох українців.

До слова СБУ дозволила російським гуртам виступити на "Файному місті"

Притула пояснив, що підтримував і досі підтримує Черкашина, хоча сам не розуміє, чому цьогоріч на фестивалі було кілька гуртів з "російською пропискою".

"У них відверто антипутінська позиція, але я волів би їх не бачити на сцені взагалі. Хай "антипутять" в себе вдома. Але я так розумію, що вас, як християнку, обурив склад учасників на Dark Stage (йдеться про виступ Batushka, – Showbiz 24). Ну, тут я вам не допоможу. Молодь слухає те, що хоче. А старше покоління домальовує їм свої фобії, як, до прикладу, сатанізм чи ще щось у випадку з тими гуртами. Але там не все так страшно, як вам видається. Тіштеся тому, що до Тернополя вкотре з'їхались тисячі людей, які залишили у місті чималі кошти і з хорошими спогадами про "Файне місто" повернулися у свої краї!" – прокоментував Притула.


Сергій Притула висловив свою позицію щодо скандалу з Batuska / Скриншот з фейсбуку

Чому гурт Batushka потрапив у скандал

  • 31 липня на фестивалі відбувся виступ польського гурту Batushka, який використовує у своїх перформансах елементи церковних обрядів. Неподалік Тернополя блек-метал гурт одягався у ряси, схожі на ті, що носять священники, а також використовував елементи церковних, літургійних обрядів. У них є 2 альбоми – "Літургія" та "Панахида".
  • Деякі відвідувачі заходу та користувачі мережі "здійняли шум" та засудили виступ, а мер Тернополя Сергій Надал заявив, що категорично проти проведення антихристиянських заходів у Тернополі.
  • Самі організатори фестивалю згодом видалили усі згадки про виступ на своїй фейсбук-сторінці, а потім відповіли на запит 24 каналу, що розцінили виступ Batushka як жанр "містика".