Нещодавно Сергій Притула відсвяткував 42-річчя. Його дружина Катерина зворушливо привітала його зі святом та показала романтичне фото з чоловіком. 24 Канал вирішив пригадати, як змінився шоумен.

До теми Сергій Притула чесно зізнався, чи підтримує зв'язок з колишньою співведучою Ольгою Фреймут

Попри те, що Притула завершив кар'єру шоумена, він не став менш популярним. Тепер зірка зайнявся волонтерством та збирає мільйони на допомогу армії.

Як Сергій Притула виглядав раніше

В юності артист був активним, брав участь в іграх КВН і займався художньою самодіяльністю. Кар'єра Сергія як ведучого почалася з програми "Було ваше – стало наше" у 2004 році. Потім він переїхав до Києва і став працювати на "Music-радіо".

Популярність до Притули прийшла, коли він став резидентом "Камеді Клаб Україна" – комік три роки радував глядачів жартами і монологами. Зазначимо, що тоді Сергій Притула носив довге волосся та вуса.


Сергій Притула на "Камеді Клаб Україна" / Фото з соцмереж

А вже у 2008 році гуморист отримав роботу на Новому каналі. Він вів ранкову програму "Підйом" з Фреймут та Педаном. Крім довгого волосся, Притула ще "завів" борідку.


Сергій Притула на "Підйомі" / Фото з соцмереж

Потім з'явилася програма "Файна Юкрайна", а в 2016 році відбулася прем'єра "Вар'яти-шоу". Крім того, знаменитість вів шоу "Суперінтуїція", “Хто зверху?” та "Діти проти зірок".

В цей період Сергій Притула вирішив підстригтися. Він зробив собі модну і не дуже коротку зачіску, але залишив борідку.


Сергій Притула у шоу "Вар’яти" / Фото з соцмереж

Який вигляд Притула має зараз

З початком повномасштабної війни Сергій оголосив про завершення кар’єри ведучого. В інтерв'ю подрузі Маші Єфросиніній зі сльозами на очах заявив, що ніколи не повернеться до розважального телебачення.

За його словами, після війни він вже не зможе заходити в кадр на абсолютному позитиві. Зараз Притула займається волонтерством.


Сергій Притула / Фото з його інстаграму

До теми У голові не вкладається, – Притула прокоментував позицію Андрія Молочного, який втік до Росії

Сьогодні шоумен продовжує займатися творчістю. Притула також активно веде сторінки у соцмережах, де ділиться фотографіями з життя.

За останні роки він кардинально не змінював стиль. У нього зараз "та сама" зачіска, що й була раніше. Також зірка залишив легку неголеність.


Як зараз Сергій Притула / Фото з його інстаграму

Додамо, що днями Сергій Притула відсвяткував свій випускний. Він закінчив Український католицький університет, що у Львові, де вивчав публічне управління та адміністрування, щоб здобути більше знань для кар'єри політика.