27-річна Саша Бо з Івано-Франківська замовляла рекламу в Софії Стужук, коли тільки починала свою інстаграм-кар'єру, однак давно перестала її поважати. За її словами, блогерка, яка дружить з прихильниками окупації Криму, більше не може називатися українкою.

До теми Любителька Росії Софія Стужук знайшла "виправдання" масованому обстрілу українських міст

Саша Бо рознесла в друзки Софію Стужук

Дівчина переконана, що Софія Стужук досі не визначилася, на чиєму вона боці. На її думку, вона намагалася всидіти на двох стільцях, але її задум провалився. Тож тепер скандальну "маму трьох" сприйматимуть як "російського персонажа".

Її в Україні, на жаль, вже ніхто не чекає. Це було її рішення. Останні речі, які вона робила, це оплата 200 тисяч рублів за російський курс, реклама якихось російських магазинів, які дають свої ціни в рублях, кругові гіви з тими людьми, які: "Крымский мост. Крым наш". І вона свою аудиторію, українців, перекидає їм. Тому треба було думати наперед і не старатися сісти на двох кріслах,
– емоційно заявила Саша Бо.

"Мене з Софією вже нічого не тримає. Я свою думку про неї сказала вже давно, ще минулого року. Її тут ніхто не чекає. І якби я зробила таку помилку, я б розуміла за що це, тому що це небезпідставно", – додала блогерка.

  • Нагадаємо, незадовго до повномасштабної війни Софія Стужук, яка народилася в Криму, публікувала сторіс з Дубаї й називала себе росіянкою. Примітно, що цей сплеск любові до Росії відбувся в День єднання в Україні.
  • Однак "русскому міру" блогерка не зраділа, а втекла з дітьми до бойфренда в Латвію. Лише наприкінці березня вона абстрактно прокоментувала війну: "Десь там" так за нас вирішили. Тому що "комусь там" життя людей – розмінні монети для досягнення якихось "глобальних цілей". Кому вони, до біса, потрібні ці цілі?"
  • У липні, на п'ятому місяці війни, Стужук взагалі прорекламувала російських блогерів.