Українська співачка та колишня учасниця "ВІА Гри" Санта Дімопулос не приховує, що товаришує з донькою російського олігарха Лолітою Османовою. Дівчина днями відсвяткувала день народження – серед гостей на вечірці була й Санта.

Дивіться також Вікторія Смеюха прокоментувала чутки, начебто вона втекла до Росії: де співачка зараз

Санта Дімопулос на вечірці в доньки російського олігарха

Лоліта Османова – донька російського олігарха та бізнесмена Ельдара Османова. Виконавиця спершу привітала іменинницю з днем народження в інстаграм-сторіз, а потім похизувалась кадрами з вечірки. Схоже, гучне святкування проходило в Монако.


Санта на дні народженні Османової / Фото з інстаграм-сторіз


Санта на дні народженні Османової / Фото з інстаграм-сторіз


Санта на дні народженні Османової / Фото з інстаграм-сторіз

Скандал через росіян з Остапчуком

У червні у скандал через росіян потрапив Володимир Остапчук. Він провів у Греції вечірку з нагоди дня народження українки Юлії Буряк. Вона жила у Москві до початку повномасштабної війни та була заміжня за воронезьким бізнесменом Леонідом Араповим.

На заході Остапчук спілкувався то українською, то російською. До того ж серед гостей були росіяни. Шоумен прокоментував, що не знав про гостей з країни-терориста, а винуватиця свята передає кошти для ЗСУ.

Пізніше дівчина Остапчука Катя Полтавська повідомила, що на вечірці виступали українські зірки – Вєрка Сердючка та Quest Pistols. За її словами, 95% гостей були українцями, а якби вони знали про росіян – відмовилися б від роботи.