У свої 34 роки Санта Дімопулос – щаслива мама двох дітей і дружина успішного бізнесмена. Вона відпочиває на найдорожчих курортах світу, носить Bulgari, виходить на червоні доріжки з Шерон Стоун і показує, як треба любити себе. Однак раніше зірка зневажала і себе, і своє тіло.

Читайте також Камалія потрапила до лікарні з двостороннім запаленням легень та гайморитом: у якому стані зірка

Санта Дімопулос страждала від анорексії та булімії

Ексучасниця "ВІАГри" не розсекретила, в який період життя потерпала від анорексії та булімії, однак зізналась, що це тягнулося роками.

Багато років тому у мене був дуже важкий емоційний стан. Анорексія та булімія тривали роками. Тоді я навіть не думала просити про допомогу. Чомусь було соромно,
– ошелешила Санта Дімопулос.

Знаменитість боялася звертатися до лікарів, тому взяла ситуацію у свої руки та викарабкалася з хвороб самотужки. Вона стала жити заради себе, а не для того, що відповідати чужим сподіванням, навчилася дослухатися до внутрішнього голосу, цінувати та оберігати себе.

"Головне – почала вивчати питання любові до себе. Я стала опікуном для тої недолюбленої та ображеної маленької дівчинки всередині себе. Стала собі батьком, а не катом", – розповіла ексспівачка.

Санта Дімопулос розповіла про булімію та анорексію

Санта Дімопулос розповіла про булімію та анорексію / Фото з інстаграму зірки

Булімія

– це психічний розлад харчової поведінки, що характеризується постійним відчуттям голоду та об'їдання. Після них яких людина намагається "очистити" організм блювотою, проносними, сечогінними засобами, фізичними вправами.

Хто з зірок лікувався від анорексії та булімії

  • Блогерка-мільйонниця Саша Пустовіт страждала від булімії у шлюбі з Ігорем Пустовітом. Після скандального розлучення дівчина звернулась до спеціалістів і подолала хворобу.
  • Співачка Jerry Heil довела себе до анорексії через хлопця. У 18 років вона пила тільки зелений чай, їла салати з огірком або яблуко. Ці експерименти над собою вплинули на її жіноче здоров'я.
  • Переможниця "Холостяка-9" Даша Квіткова теж рятувалась від анорексії та булімії. Цілих чотири роки дівчина панічно боялася погладшати, тому їла крихітні порції.
  • Анорексія не оминула й Анастасію Приходько. У 18 років вона могла не їсти два дні, її нудило навіть від улюблених страв.