У мережі з'явилась інформація, поширена росЗМІ, що росія планує взяти участь у міжнародному конкурсі краси "Міс Всесвіт". На це вже відреагувала "Міс Україна Всесвіт 2021" та українські організатори "Міс Україна Всесвіт".

До слова "Це був крик душі": Олена Шоптенко розчулила Відень танцювальним флешмобом з українцями

Анна Неплях проти участі росії у "Міс Всесвіт"

Модель та художниця Анна Неплях виступила проти участі росіянки Анни Ліннікової в міжнародному конкурсі. Вона виступила зі зверненням до організаторів "Міс Всесвіт".

Я вважаю, що росія має бути забанена у всьому цивілізованому світі, щоб це стало для них уроком. Це має бути уроком як для цих "невинуватих" людей, так і для їхнього уряду. Весь світ дивиться, як вони катують нас, і дозволяє їм брати участь у мирних івентах типу "Міс Всесвіт". Нонсенс,
– написала Анна Неплях.


Анна Неплях проти участі росії у "Міс Всесвіт" / Фото з інстаграм-сторіз

Також "Міс Україна Всесвіт 2021" показала коментар від одного з користувачів про те, що росіянка не винна у "конфлікті двох країн".

"Більшість коментарів виглядають так: "дайте її мрії здійснитися, це не її вина". Це війна, це геноцид, і почали це росіяни. Приносячи стільки страждання, болі та смертей", – підкреслила Анна.


Анна Неплях проти участі росії у "Міс Всесвіт" / Фото з інстаграм-сторіз

Хто представить Україну

  • До міжнародного конкурсу цього року готується "Міс Україна Всесвіт 2022" Вікторія Апанасенко. На час війни вона стала волонтеркою – дівчина готувала їжу в ресторанах та займалась перевезеннями гуманітарної допомоги.
  • Підготовка до конкурсу в умовах війни у Вікторії є специфічною: вона дефілює зараз лише перед дзеркалом, прогулянки із сумками з гуманітарною допомогою замінили їй спортзал. Фотосесії часто проходять під час повітряних тривог.
  • "Коли у вашій країні війна, кожен день може стати для вас останнім. Ви щодня живете під тиском. Ось чому це вчить мене зберігати ці моменти – щогодини, щодня. Це вчить мене бути сильною. Наші люди справді залізні! Вони дають мені силу рухатися вперед! І я твердо вірю, що добро завжди перемагає зло".