Нещодавно стало відомо, що хіп-хоп виконавець Каньє Вест закрутив роман з відомою російською моделлю. Інсайдери з'ясували, як ставиться колишній Ірини Шейк до її нових стосунків.

Цікаво Хочу повного щастя: Кім Кардашян у реаліті-шоу зізналась, чому Каньє Вест їй не підходить

Реакція Бредлі Купера на роман Ірини Шейк

Згідно з джерелами видання, голлівудський актор Бредлі Купер не має нічого проти союзу колишньої з Каньє Вестом.

Бредлі повністю підтримає будь-який вибір Ірини. Він просто хоче, щоб вона була щаслива,
– пише видання.

Зазначимо, що Ірина Шейк та Бредлі Купер зустрічалися 4 роки та порвали стосунки влітку 2019 року. Після розлучення пара, на відміну від інших голлівудських зірок, не виносила скандальні деталі особистого життя на публіку.

У своїх теперішніх стосунках модель та актор є командою, адже виховують доньку Лею: "Бредлі й Ірина не тільки підтримують хороші відносини як батьки, вони також близькі як друзі й діляться особистим один з одним".

Що відомо про роман Ірини Шейк та Каньє Веста

  • 6 червня репер відправився до Франції, щоб відсвяткувати день народження. Разом з ним поїхала й російська модель – пару бачили на прогулянці біля готелю.
  • З відпочинку Ірина та Каньє повернулися також разом приватним літаком. Джерела різних видань стверджують, що знаменитості зустрічаються кілька місяців, а їхні почуття взаємні.
  • Також стало відомо, що Кім Кардашян добре ставиться до роману ексчоловіка та Ірини Шейк. Ба більше, світська левиця знала про їхні стосунки ще до того, як про це дізналися журналісти.