Знаменита модель Ірина Шейк знялась у розкішній фотозйомці для глянцю Elle. Також вона дала відверте інтерв'ю, де розповіла про колишній роман з голлівудським актором Бредлі Купером.

Це цікаво Як носити модний аксесуар весни – шкіряну косинку: майстер-клас від супермоделі Ірини Шейк

Ірина Шейк про союз із Бредлі Купером

Російська модель рідко розповідає про свої стосунки. Ірина Шейк пояснила, чому вона надає перевагу приховувати деталі особистого життя.

Мої минулі відносини – це щось, що належить мені, і це особисте. Це просто частина мого внутрішнього світу, яку я не хочу віддавати,
– зізналась модель.

Незважаючи на те, що Ірина не заторкує тему колишніх стосунків з актором Бредлі Купером, вона поділилась, який він батько. З Купером Шейк виховує спільну доньку Лею.

"Бредлі – чудовий тато! Я ніколи не розуміла терміна "спільна опіка". Коли я зі своєю дочкою, я на 100% мама, а коли вона зі своїм татом, то він на 100% її тато. Спільна опіка – це просто бути батьком і матір'ю", – розповіла зірка.

Також Ірина Шейк поділилась, що вона не слідкує за матеріалами про її романи чи особисте життя у пресі. Вона наголосила, що зосереджена на своєму житті.

Я не читаю, що там публікують. Чесно кажучи, я дуже зайнята вихованням дитини. Якщо вони хочуть писати статті про мене, то хай роблять свою роботу. Я зосереджена на своєму житті і житті своїх друзів. Решта – просто шум,
– поділилась Ірина Шейк.

Ірина Шейк
Ірина Шейк / Фото Elle

Що відомо про стосунки Ірини Шейк та Бредлі Купера

  • Голлівудські зірки закрутили роман ще у 2015 році. За 2 роки після цього в Ірини Шейк та Бредлі Купера народилась єдина донька, яку вони назвали Леєю.
  • Прихильники вважали пару однією з найміцніших у Голлівуді. Однак вони подали документи на розлучення через розлад у стосунках в червні 2019 року.
  • Незважаючи на розрив, пара залишається командою в питаннях виховання доньки. Бредлі та Ірина живуть у Нью-Йорку, щоб порівну розділяти батьківські обов'язки.