33-річна співачка Ріанна давно визначила межі приватності й не афішує особисте життя. Не дивно, що за кожним її кроком пильно слідкують папараці, які прагнуть вивідати бодай якісь деталі. Так, їм вдалось заскочити зірку на побаченні з бойфрендом A$AP Rocky.

До теми По-справжньому щасливий, – A$AP Rocky прокоментував роман з Ріанною

Закохані планували без зайвого галасу повечеряти в одному з ресторанів Нью-Йорка. Проте як тільки вони вийшли з авто, на них накинулись папараці. Нові фото Ріанни та A$AP Rocky вже розлетілись мережею.

Образ Ріанни на побаченні з A$AP Rocky

Для виходу з коханим співачка обрала епатажний look. Вона з'явилась у напівпрозорій рожевій сукні, під яку не одягла білизну. Яскраве вбрання на тонких бретелях акцентувало не лише на бюсті Ріанни, а й на ніжках, адже його довершив пікантний розріз вище стегон.

Як творча особистість артистка поєднала літню сукню з масивною хутряною панамою такого ж рожевого кольору та золотистими босоніжками на підборах. До слова, репер A$AP Rocky проявив себе як джентельмен і накинув на кохану свою шкіряну куртку.

Роман Ріанни та A$AP Rocky

  • Про роман артистів заговорили на початку 2020 року. Після розставання з мільярдером зі Саудівської Аравії Ріанна знайшла розраду в A$AP Rocky, з яким товаришувала майже 10 років. Тоді їх помітили разом на благодійному концерті в Нью-Йорку, а згодом – у готелі.
  • У грудні минулого року інсайдери запевняли, що репер завойовував серце співачки, адже закохався у неї давно.
  • Стосунки пари розвивались дуже швидко. Ріанна навіть запросила бойфренда відсвяткувати Різдво зі своєю родиною на Барбадосі. A$AP Rocky нібито сподобався близьким коханої.
  • Роман з Ріанною A$AP Rocky підтвердив лише наприкінці травня цього року. Він публічно назвав артистку коханням всього всього життя.