32-річний репер A$AP Rocky після усіх чуток та підозр у ЗМІ підтвердив роман з Ріанною. В інтерв'ю для журналу він назвав зізнався, що їхні стосунки недавно переросли з дружніх в романтичні. Чоловік також назвав її "тією самою" та "коханням всього його життя, його леді".

Цікаво Роман Ріанни з A$AP Rocky: репер завойовував серце зірки, – ЗМІ

Коли журналіст запитав репера, як це бути у стосунках, то той зізнався, що набагато краще, коли поруч з тобою хтось є.

"Набагато краще", – без сумнівів відповів A$AP Rocky. "Набагато краще, коли у тебе є Єдина. Вона вартує, напевно, мільйон інших",
– прокоментував роман артист.

Він також додав, що йому комфортно бути у моногамних стосунках, тобто лише з Ріанною: "Я думаю, коли ти знаєш – ти знаєш. Вона одна".

Американський репер також обмовився про батьківство. Він зізнався, що хотів би відчути себе в ролі батька і переконаний, що був би чудовим татусем.

"Я думаю, що був би неймовірним, як не дивно, приголомшливим батьком. У мене була б дуже класна дитина. Дуже", – прокоментував Rocky.

Що відомо про стосунки Ріанни та A$AP Rocky

  • Відомо, що виконавці знайомі вже майже десять років. A$AP Rocky у 2013 році виступав на розігріві у світовому турі Ріанни, а також брав участь у записі її пісні Cockiness у 2011-му і та знімався у рекламі останньої колекції косметики Fenty Skin.
  • Ще тоді про роман пари говорили у ЗМІ, але самі артисти ніколи не коментували здогадок фанатів та журналістів. Попри те, що вони неодноразово з'являлись разом на червоних доріжках, вони завжди поводили себе як друзі.
  • У листопаді 2020 року їх вперше за довгий час побачили разом на обіді в одному з готелів Нью-Йорка. Згодом журналісти повідомляли, що Ріанна запросила репера святкувати Різдво разом з нею та її сім'єю.
  • Раніше Ріанна три роки мала стосунки з мільярдером Хасаном Джамілем, а також у неї були романи з Крісом Брауном, Дрейком, Льюїсом Гемілтоном. Щодо A$AP Rocky, то він раніше зустрічався з моделями Даян Содре, Шанель Іман, Іггі Азалією і Кендалл Дженнер.