Ріанна запросила A$AP Rocky на батьківщину

Кожного Різдва співачка Ріанна вирушає на Барбадос, щоб відвідати свою сім'ю. Цього року артистка не зрадила традиції, але разом з нею прибув і її бойфренд A$AP Rocky. Про це повідомляє видання ET Online.

Читайте також Роман Ріанни з A$AP Rocky: репер завойовував серце зірки, – ЗМІ

Джерела, близькі до Ріанни та A$AP Rocky, розповіли, що парі в подорожі було комфортно і свята в родинному колі пройшли чудово. Все тому, що довга дружба між ними розвинула хороші стосунки та розуміння.

Провести разом Різдво – очевидний крок для Ріанни і A$AP Rocky. Вони знають один одного дуже добре: вони довго дружили і багато працювали разом,
– повідомляє видання.

Окрім того, Ріанна та A$AP Rocky виглядають по-справжньому закоханими, тому чудово ладнають і проводять час разом із задоволенням.

Варто додати, що Барбадос – батьківщина не тільки для Ріанни, а й для її бойфренда, оскільки там народився його батько.

Що відомо про роман Ріанни та A$AP Rocky

Чутки про стосунки між співачкою та репером ходили ще на початку 2020 року. Спільна поява двох друзів в одному з готелів Нью-Йорка підігріла ці чутки в пресі. Пара дуже довго дружила, тому цілком ймовірно, що такі стосунки переросли в романтичні почуття. Також відомо, що A$AP Rocky був закоханий у виконавицю давніше, але певний час добивався її уваги.

"Вони завжди чудово проводили час одне з одним. У них дуже багато спільного. Ріанні подобається ставлення коханого до благодійності. A$AP Rocky щедрий, як і сама Ріанна. Багато відгукуються про нього як про хорошого хлопця", – розповідали інсайдери.