Одеситка Регіна Тодоренко, славу якій подарувало шоу "Орел і решка", стала ведучою іншого туристичного шоу. Проєкт "Руссо Експресо" є відверто пропагандистською програмою, а його концепція "злизана" з українського тревел-шоу.

До теми Видала маячню про Україну: зрадниця Таїсія Повалій зганьбилась на пропагандистських концертах

Регіні Тодоренко мало кривавих рублів

Зрадниця продовжує мовчати про війну Росії проти України, а тепер ще й буде вихваляти країну-терористку, щоб заробити більше кривавих рублів. Регіна Тодоренко хоче стати "справжньою" патріоткою Росії та залишатись під крилом Кремля.

"Ми з Тімуром об'їздили всю країну в пошуках найнеймовірніших людей і пам'яток", – каже Тодоренко в анонсі шоу. Співведучим артистки буде росіянин, шоумен Тимур Родрігес. Очевидно, що в проєкті закриватимуть очі на те, як справді живуть росіяни. Та правду вже продемонстрували окупанти, коли вторгнулися в Україну та дивувались асфальтованим дорогам й туалетом у домі.


Чергове пропагандистське шоу / Фото з телеграму Тодоренко

Українці з обуренням коментують дописи Регіни Тодоренко. Хоч багатьох вже не дивує цинічність зрадниці, яка виросла в Одесі.

  • "Самій від себе не гидко?";
  • "Ганьба! Гроші не пахнуть?";
  • "Ви взяли участь у шоу, яке напряму пропагує підтримку країни, яка вбиває невинних людей, люди кинули все, у когось взагалі нічого не залишилося. А ви про велич кривавої країни розпинатиметеся і про російську дрібну душонку розповідатимете. Тепер ясно висвітлили свою точку зору на ситуацію у вашій рідній країні";
  • "Продажна тварюка!";
  • "Це ж наскільки потрібно любити гроші";
  • "Поки росіяни бомблять рідну Одесу, ти кажеш, як добре у Росії";
  • "Як живеться на криваві рублі?".

Регіна Тодоренко стала ведучою російського шоу: дивіться відео онлайн

Регіна хотіла приїхати в Одесу

  • У червні Регіна Тодоренко ствердно відповіла на запитання, чи хоче приїхати в Одесу. Тоді вона показала архівне фото з Дерибасівської. Та зрадниця, мабуть, забула, що перебуває у санкційних списках. В українській Одесі її ніхто не чекає.
  • Тоді артистку поставив на місце MELOVIN: "Ой, а що таке? Скучила? Чому так різко? Розбирати гардероб, доки вбивали одеситів їй було ок. А тепер чомусь згадала про дім. Ну збиратись вона може. Але дуже сподіваюсь, що повернення не буде. Вона обрала бік. І обрала собі батьківщину. У війну або ти з нами, або ти з ворогом".
  • Регіна Тодоренко зі зрозумілих причин не реагує на обстріли України. Після того, як масовано обстріляли Одесу, куди вона намилилась, зрадниця продовжувала публікувати фото з відпочинку.