Співачка родом з Одеси, але вже декілька років живе та розвиває кар'єру в Росії. Поки російські окупанти вбивають мирних українців, Тодоренко продовжує підло мовчати, через що почала отримувати погрози.

До теми Він був у стосунках з Регіною Тодоренко, – Коля Сєрга розповів про друга, якого вбили в Бучі

Тодоренко почали погрожувати

Виконавиця поводиться так, ніби в Україні немає війни. Вона залишається в Росії, мовчить та оборюється, бо на її адресу почали надходити погрози. Й не дивно, бо українців оборює така позиція Регіни, коли росіяни вбивають, катують та ґвалтують.


Регіні Тодоренко почали погрожувати / Скриншот з інстаграм-сторіз ведучої

Регіна Тодоренко звинуватила Сєргу в хайпі

Також артистка заявила, що колишній колега з програми "Орел і решка" Коля Сєрга намагається хайпувати на її імені. Він публічно розповів, що орки вбили в Бучі його друга, який раніше зустрічався з Регіною.

Тодоренко написала Колі з питанням, чому він не повідомив їй про це особисто, оскільки має її номер телефону. Сєрга прочитав повідомлення, але не відповів.

Навіть попри те, що деякі мої товариші публічно принижують або ж хайпують на моєму імені, я все одно буду допомагати. Зверніть увагу, як людина читає мої повідомлення, але не відповідає, а лише продовжує хайпувати публічно,
– з обуренням написала Тодоренко.


Регіна Тодоренко звинуватила Сєргу в хайпі / Скриншот з інстаграм-сторіз ведучої

Раніше ми писали Регіна Тодоренко перервала мовчання після загибелі ексбойфренда в Бучі: як вона відреагувала

Чому Тодоренко мовчить про війну

  • Артистка пояснила, що вона разом з чоловіком Владом Топаловим "наклали вето на будь-які політичні розмови". У подружжя "не у всьому збігаються позиції", тож вони вирішили не говорити про війну, щоб і далі "любити одне одного як у клятві".
  • Зараз Тодоренко вдруге вагітна, чим також прикривається. Її навіть веселять батьки, які досі перебувають під обстрілами в Одесі.