За 37 днів російського наступу Регіна Тодоренко так і не витиснула з себе слово "війна", яке у Москві під цензурою. Повномасштабну війну вона називає "теперішніми реаліями", але зізнається, що дуже хвилюється за батьків в Одесі.

Важливо Усе через Топалова: Регіна Тодоренко вперше пояснила, чому мовчить про війну в рідній Україні

Регіна Тодоренко про батьків в Одесі

Гастролерка запевняє, що рідні, які, очевидно, теж ховаються в підвалах від обстрілів, її всіляко заспокоюють. Хоч від того "рівень її тривоги не знижується, спокій не налагоджується".

Вони в мене затяті оптимісти, вони мене веселять. Вони стараються бути в адекватному стані для мене, бо розуміють, що зараз мене треба берегти. Вони дуже добре налаштовані, кажуть: "Все класно, доцю. Ми молодці, ми тебе любимо",
– поділилася Регіна Тодоренко.

Цікаво, що артистка все одно знаходить привід поскаржитися. Вагітною їй нібито хочеться дарувати любов і радість, але через події в Україні вона лише тривожиться.

"Я вагітна. У мене такий стан, що хочеться тільки ходити й радіти. Мені хочеться світитися, дарувати любов, радість, транслювати її. Але коли я розумію, які події відбуваються в Одесі, я починаю тривожитися", – додала зірка російського ТБ.

Не пропустіть Приїзд організуємо, – Катя Осадча запросила Регіну Тодоренко народити в бомбосховищі