Звичайно, сподіватися на те, що Регіна Тодоренко засудила Росію за війну в Україні – марно. Її реакція на смерть колишнього хлопця ну дуже лаконічна.

Важливо Він був у стосунках з Регіною Тодоренко, – Коля Сєрга розповів про друга, якого вбили в Бучі

Як Регіна Тодоренко відреагувала на загибель ексбойфренда

В інстаграм-сторіс гастролерка опублікувала запалену свічку, а внизу додала рядки з вірша Марини Цвєтаєвої "Уж сколько их упало в эту бездну".

Вже скільки їх впало в цю безодню, розгорнуту вдалині! Настане день, коли і я зникну з поверхні землі,
– процитувала Регіна Тодоренко.

Щоправда, невідомо, так зірка відреагувала на загибель екскоханого Аліка чи вшанувала пам'ять усіх жертв "русского міра".

Фото з інстаграм-сторіс Регіни Тодоренко

Через 10 годин співачка знову звернулася до 7,9-мільйонної аудиторії в сторіс. "Дякую вам за підтримку", – написала вона, а тоді влаштувала опитування на тему, чи ділять її фоловери людей за принципом "хороший/поганий, добрий/злий", а світ "на чорне та біле".

Нагадаємо, що поки весь український шоу-біз засуджує Тодоренко за мовчання, вона має на те свої відмазки:

  • в інтерв'ю за 31 березня артистка пояснила, що вони з чоловіком Владом Топаловим "наклали вето на будь-які політичні розмови". У подружжя "не у всьому збігаються позиції", тож вони вирішили не говорити про війну, щоб і далі "любити одне одного як у клятві";
  • крім того, Регіна Тодоренко прикривається вагітністю. Її навіть веселять батьки, які досі перебувають в Одесі під обстрілами.