Річ у тому, що 1 червня зрадниця України Регіна Тодоренко презентувала у Москві свою книжку для дітей "Регіна-мандрівниця рятує Австралію". Після заходу для друзів і преси артистка зняла відео російським фанам, які змітають твір з полиць і пишуть гарні відгуки. Це нібито доводить її до сліз. Тоді як вбивства безневинних українських дітей, вочевидь, так не розчулюють.

Дивіться також Поки Лорак дарує пралки в Росії: колишній чоловік зрадниці одружився під Києвом – помпезні фото

Зрадниця Регіна Тодоренко цинічно звернулася до росіян

Книжка вже в топі продажів. Я бачу тільки ваші хороші, добрі відгуки, що для мене дико важливо. Ви собі не уявляєте, як мені важливо, щоб книжка була цікава і дітям, і батькам. Я іноді навіть плачу, коли читаю ваші коментарі. Дякую, що ви є, дякую, що ви підтримуєте мою творчість і взагалі будь-які мої божевільні ідеї. Я всіх дуже сильно люблю,
– заявила Регіна Тодоренко на камеру.

На ганебне звернення Регіни Тодоренко відреагували у телеграм-каналі Олексія Дурнєва – "Боже, яке кончене". Там написали: "Знаєте, через що інколи плаче ригінка? Через те, що її книжечка сподобалася кацапкам. А ви що подумали?"

  • Нагадаємо! Регіна Тодоренко, яка народилася в Одесі, вже 16-й місяць ігнорує війну в Україні та виступає за "мир у всьому світі". У квітні вона пояснювала, що мовчить, бо хоче зберегти сім'ю з Топаловим, з яким у неї різні політичні позиції. Вони навіть "наклали вето на будь-які політичні розмови".
  • Після цього зрадниця додумалася назвати сина Миром, повне ім'я хлопчика – Мирослав. На це бурхливо реагували українські зірки – Даша Астаф'єва радила переназвати "путіним", а Катя Осадча наголосила, що Регіна показала чергове дно цинізму.
  • До речі, учасниця "Холостяка" Вікторія Варлей бачила Регіну Тодоренко в Маямі. Вона "на сльозі" сказала їй про те, що в неї чоловік росіянин, а діти наполовину українці.