Акторка та учасниця "Холостяка" Вікторія Варлей зізналась, що довгий час знайома зі співачкою Регіною Тодоренко. Вони добре товаришували, хоч і рідко зустрічалися, коли зрадниця приїздила до Києва. Та після 24 лютого Вікторії було незрозуміло, якої позиції дотримуватиметься подруга.

Читайте також Вікторія Варлей зізналася, що втекла з "Холостяка" до чоловіка-росіянина

Що казала Регіна Тодоренко Варлей про війну

Акторка розповіла, що бачила дописи Регіни Тодоренко про війну – де вона виступає за абстрактний мир, пише про неоднозначність і намагається всидіти на двох стільцях. Це Віку обурило, вона навіть писала їй повідомлення, – але та не відповідала.

Варлей зізналась, що одного разу влітку в Маямі вона несподівано побачила Регіну Тодоренко з чоловіком на бранчі. Тоді вона вирішила поцікавитися, яка насправді позиція у співачки.

Вона трошки "на сльозі" це все казала. Що їй важко, бо в неї чоловік – росіянин і діти наполовину українці. Тобто, знаєш, для мене – це було виправдання,
– поділилась акторка.

Невелика розмова у Вікторії відбулась і з росіянином Топаловим – чоловіком Регіни. "Він запитав, де мої батьки. Він сказав, що це все повний крах і триндець, що незрозуміло, як таке може відбуватися в XXI столітті. Тобто такі стандартні фрази".

  • Зауважимо, Регіна Тодоренко на той час перебувала на 9 місяці вагітності, тому Варлей вирішила не вдаватися у скандал. У липні артистка вдруге стала мамою та назвала свого сина Миром, – в Україні це рішення назвали верхом абсурду та цинізму.
  • Регіна вже не згадує про вторгнення, бомбардування міст України, терористичні акти та геноцид. Зрадниця продовжувала розвивати кар'єру та красувалась на світських заходах у Москві. Але цинічне мовчання не залишилося непокараним – наприкінці жовтня вона потрапила під санкції РНБО.