Днями 31-річна Раміна похвалилася схудненням і пообіцяла, що піде на спорт, щоб тіло було пружним. Тож уже вшиває джинси, з яких відверто випадає, і ділиться, як довела себе до 63 кілограмів, а потім скинула 11.

Не пропустіть Клопотенко відреагував на закиди Раміни, яка назвала його "звичайним лицеміром"

Раміна прокоментувала схуднення на 11 кілограмів

Прийшла підшити джинси, які купувала на початку вторгнення. Я купила їх рік тому, коли приїхала до Відня з зимовими речами. Тоді вага була 63 кілограми. На 11 кілограмів більше, ніж зараз,
– прокоментувала Раміна.

Раміна схудла на 11 кілограмів / Скриншот з відео

Раміна схудла на 11 кілограмів / Скриншот з відео

Однак блогерка наголосила, що таке вражаюче схуднення – це результат роботи не тільки з нутріціологом, а й з психологом, бо на початку вторгнення вона "їжею закривала потребу у схваленні, тривожність", "на людях їла мало, а сама обжиралася". Зараз Раміна спокійніша й більше не заїдає стрес.

"Те, що я нарешті схудла – це результат не тільки 4 місяців роботи з нутріціологом. До цього були і школа харчування, і курси в телеграмі. Те, що я не могла так довго схуднути, набирала вагу, почувалася некомфортно в цій вазі – це було пов'язано з моїм психологічним станом, з моїм ставленням до цього світу. Я не помічала людей, які пічкають мене негативом. І я як їжак мовчала, а потім "гав" пасивною агресією на когось з близьких, на підписників своїх, на критиків. Я стала спокійнішою, пофігістичною, припинила виправдовуватися. Це все робота з психологом", – висловилася Раміна в інстаграм-сторіс.

  • До речі, з психологом вона все ще працює, однак тепер через розставання з нареченим Євгеном Проніним, з яким зустрічалася 5 років і якому сказала "так" на Мальдівах у травні 2021.
  • Екси залишилися друзями, але дівчина хоче заглибитися в себе та пропрацювати моменти, де була токсичною у стосунках з Євгеном, щоб не переносити ті тригери в наступні.
  • Раміна не хоче ходити на побачення заради того, щоб забути те, що було. Вона планує "пройти період горювання".