У час повномасштабної війни Раміна Есхакзай навіть наважилася на операцію, яку дуже давно відтягувала. Дівчина пояснила, що зробила це, щоб нарешті нормально дихати.

Вас може зацікавити Складно триматися, – Тіна Кароль назвала продукти, які варто виключити з раціону

Для чого Раміна Есхакзай зробила септопластику

У вересня блогерка лягла під ніж пластичного хірурга та зробила септопластику – операцію з вирівнювання викривленої носової перегородки. Ще зі школи Раміні було важко дихати на одну ніздрю. Вона максимально відтягувала операцію, здавалося, що зміниться форма носа.

Під час війни я замислилася, що, може, пора вже нормально дихати, і попросила підписників порадити мені лікаря. Ця операція коштувала 40 тисяч гривень. Це і септопластика, і вирізання кісти, і випалювання азотом. Я вирішила зайнятися здоров'ям, тому що думаю, якщо помру, то хоч подихати треба нормально,
– поділилася Есхакзай.

Також Раміна налаштовується на лазерну корекцію зору. Зірка прагне зробити її до перемоги, оскільки після війни не буде часу на це.

Вплив стресу на здоров'я блогерки

Після 24 лютого наречений Раміни пішов на війну, що додало ще більшого стресу в її життя. Психологічний стан, коли перебуває у постійному напруженні, негативно вплинув на її здоров'я.

Я на стресі реально набрала вагу, в мене з'явилося акне, в мене з'явилася лупа. Це жах. І я зараз користуюся спеціальними засобами, які мені виписала дерматолог для того, щоби шкіра була такою, як до війни, спеціальний шампунь використовую,
– сказала журналістка.

Лише зараз вага дівчини приходить в норму, потрохи відновлюється психологічний стан. Раміна слідкує за тим, щоб правильно харчуватися. Не обмежує себе, але в раціон додала більшу кількість круп та інших корисних продуктів.

Зіркові хвороби під час війни

  • Українська акторка Катерина Тишкевич вже 8 років страждає від сильного головного болю. Останні декілька місяців вона провела у лікарні, де лікарі намагалися встановити їй діагноз. Зараз зірка все ще "на пігулках", але почувається краще і частіше почала з’являтися в соцмережах.
  • Оля Цибульська підтримала ініціативу "Моя сила" і розповіла травмуючу історію, як "забила" на своє психологічне здоров'я. Зірка зізналася, що в липні місяць пролежала під крапельницю, бо вдавала, що все добре.
  • Блогерка Даша Квіткова розповіла про проблеми зі здоров'ям. Вона показала гігрому – підшкірне утворення біля суглобів у вигляді шишки, яку, можливо, доведеться видаляти через хірургічне втручання.