На тлі мовного скандалу на початку повномасштабної війни Раміну Есхакзай так "розносили" в мережі, що вона замислилася про самогубство. Раніше на тлі стресу через образливі коментарі в ютуберки розвинулася булімія, а після 24 лютого її психологічний стан так загострився, що були думки накласти на себе руки.

Не пропустіть Раміна прокоментувала інтерв'ю з Кацом: чому вона "схавала" те, що він їй наговорив

Що врятувало Раміну від самогубства

Якщо це критика, а не допомога, то я просто бішуся. Реакція – раніше це була булімія, зараз це розлад харчової поведінки. Це злість, це несправедливість. Коли під час війни мене хейтили, то навіть було бажання вчинити самогубство,
– ошелешила Раміна.

Однак у цей переломний момент блогерка вирішила: "Ти або реагуєш на тих, хто пише погані коментарі, або працюєш для тих, хто тебе любить". Вона обрала другий варіант і тому не закинула свій ютуб-канал. Ба більше, її мотивує бажання довести хейтерам, що "вона не така, все з нею нормально".

"Напевно, у людей, які стають публічними, є бажання подобатися, певний нарцисизм. У мене сто відсотків це є… Зараз я стараюсь орієнтуватися на тих, кому допомагаю, якось перемикати свій мозок", – додала дівчина.

Раміна мало не вчинила самогубство через хейтерів / Скриншот з відео

  • У цьому ж інтерв'ю Раміна Есхакзай зізналася, що не вважає себе розумною. Саме тому її дратує, коли таке пишуть у коментарях, адже вона хоче "бути розумнішою та ерудованішою".