Така подія стала особливо символічною, адже презентація дала старт Іграм Співдружності в Бірмінгемі, які відбудуться у 2022 році. Поява із сином Едвардом не була даремною – матір із сином вже давно є патроном і віцепатроном відповідно у Федерації ігор Співдружності.

Читайте також Єлизавета II та принц Чарльз вперше за довгий час вийшли у світ і посадили дерево у Балморалі

Королева також підписала своє послання Співдружності, яке буде зачитано на церемонії відкриття Ігор Співдружності.

Морквяний образ Єлизавети II

Британська королева 7 жовтня особливо потішила прихильників своїм яскравим вбранням. Вона одягнула морквяне пальто та капелюх, обплетений квітковою композицією, а також рукавички, взуття та сумку чорного кольору. Її одяг прикрашала брошка у формі квітки, а на вухах та шиї – її улюблені прикраси з перлин. Королева виглядала дуже свіжо та красиво ще й завдяки рожевій помаді на губах та легкому рум'янцю.

Єлизавета II
Єлизавета II сином принцом Едвардом / Фото з інстаграму королівської сім'ї

Єлизавета II
Яскрава Єлизавета II / Фото Getty Images

Щодо принца Едварда, графа Вессекського, то він одягнув сірий костюм, блакитну сорочку та чорну краватку.

принц едвард
Наймолодший син Єлизавети II – принц Едвард / Фото з інстаграму королівської сім'ї

Повернення королеви на публіку

  • Варто нагадати, що напередодні королева відвідала Королівський артилерійський полк канадської артилерії у Віндзорському замку.
  • Також Єлизавета II 2 жовтня прибула до Шотландії на відкриття сесії парламенту. Це був перший публічний вихід королеви після довгих канікул у Шотландії.
  • Зараз Єлизавета II не боїться виходити на публіку, адже цьогоріч вакцинувалась від коронавірусу і почуває себе більш безпечно серед людей.